Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Problemy w związku

Problemy w związku

Postautor: rudamysz » 05 sie 2016, 1:26

Cześć.. jestem w związku z facetem, który z dnia na dzień staje się coraz gorszy dla mnie.. jesteśmy już ponad rok ze sobą, a teraz zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Ciagle mnie sprawdza, kontroluje, nie pozwala nigdzie wychodzić itp.. praktycznie zaczął tak robić z dnia na dzień i to bez żadnych przyczyn, ponieważ jestem wierna i nic nie zrobiłam. Ale nic do niego nie dochodzi.. może czas rozpocząć jakąś konsultacje lekarksą..? co Wy na to ? macie jakiegoś zaufanego psychoetaputę w Warszawie..?
Awatar użytkownika
rudamysz

Problemy w związku

Postautor: douglas » 05 sie 2016, 3:06

Według mnie pomogłyby Wam porady psychologiczne Warszawa jest miejscem, gdzie akurat rezyduje sporo różnych specjalistów i dobrych lekarzy. Mogą bardzo Wam pomóc.. wystarczy dać im szansę i zjawić się na taką terapię. Napisz do tego gabinetu, bardzo polecam – na pewno Wam pomogą..
Awatar użytkownika
douglas

Problemy w związku

Postautor: Swansong123 » 05 sie 2016, 4:50

Według mnie przydałaby się wam tzw. psychoterapia par Warszawa ma jedną znakomitą osobę, która specjalizuje się w tego typu sprawach. Możecie się do niej zgłosić i na pewno Wam ona pomoże. Nakreślcie dokładnie Wasz problem i może akurat uda się coś wspólnie zadecydować itp.
Awatar użytkownika
Swansong123

Problemy w związku

Postautor: Poziomka » 05 sie 2016, 6:04

O Jezu ja bym nie wytrzymała długo z takim chłoapkiem.. masakra jakaś
Awatar użytkownika
Poziomka

Problemy w związku

Postautor: Forester » 05 sie 2016, 7:39

Ja kiedyś zgłosiłem się na rozwiązywanie problemów rodzinnych w Warszawie i bardzo mi tam pomogli. Akurat osią niezgody też było brak zaufania i wzajemne oskrażanie.. na szczęście mamy już ten epizod za sobą. Polecam gabinet magnoliapsycholog.pl tam akurat możesz śmiało iść ;) na pewno będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Forester

Wróć do Świat wokół nas