Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Jak wyodrębnić strefy w ogrodzie rekreacyjnym?

Postautor: Gadzina » 17 sty 2017, 3:42

Jeśli znacie się na ogrodnictwie, a właściwie to na projektowaniu ogrodów, to na pewno będziecie w stanie mi pomóc. Otóż słyszałszam, że projektując ogród należy w nim wyodrębnić strefy funkcjonalne, które pozwolą na odpowiednie zaaranżowanie urządzeń i zieleni. Jak się do tego zabrać?
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: Freska » 17 sty 2017, 3:52

Sposób jest bardzo prosty i wystarczy w tym celu zatrudnic odpowiedniego specjalistę. Ja mieszkam w Szczecinie i współpracowałam w tym zakresie z tą firmą http://www.ogrodyporosa.com.pl/szczecin i nic nie musiałam robić sama. Prorfesjonaliści zajęli się tematem od samego pcozątku do końca.
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: Ryszard Ochódzki » 17 sty 2017, 5:26

Firma Ogrody Porosa jest bardzo znana ze swojego podejścia do zagadnień ogrodowych. Wszystkie elementy są wykańczane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z resztą nie ma się co dziwić, bo według mnie to powinna być norma...
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: Gadzina » 17 sty 2017, 7:13

Dokładnie tak, po prostu zawsze klient powinien dostawać produkt z najwyższej półki...
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: PannaMarianna » 17 sty 2017, 7:38

Ja też mieszkam na zachodzie kraju, z tym, że w Gorzowie i jak akurat szukałam tutaj http://www.ogrodyporosa.com.pl/gorzow oferty dla mnie. Przyznam szczerze, że nie sadziłam, że mój ogród wyjdzie aż tak dobrze. Z tymi strefami w ogrodzie to prawda, trzeba wiedziec, gdzie ma byc rekreacja, zabawa, a gdzie reprezentacja...Wtedy lepiej dopasować ostateczny wygląda samego ogrodu.
PannaMarianna

Wróć do Świat wokół nas