Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Zależy mi na dyskrecji

Zależy mi na dyskrecji

Postautor: Forester » 11 mar 2016, 7:47

Witam wszystkich forumowiczów. Zauważyłem u siebie niepokojące objawy. Zdarza mi się bowiem coraz częściej sięgać po alkohol. Nie spotykam się w tym celu z przyjaciółmi, piję sam. Przeczytałem gdzieś w Internecie, że samotne picie same w sobie jest już oznaką alkoholizmu. Opróżniłem prawie całe zapasy alkoholu w barku. Moja dziewczyna nic nie zauważyła, bo nie mieszkamy razem. Nie chcę, żeby się dowiedziała bo wstyd mi za swoje słabości. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Nie umiem przestać pić.
Awatar użytkownika
Forester

Zależy mi na dyskrecji

Postautor: douglas » 11 mar 2016, 8:03

Dziwne, że Twoja dziewczyna nic nie zauważyła, musi być chyba jakaś ślepa. Albo nie chce widzieć.
Awatar użytkownika
douglas

Zależy mi na dyskrecji

Postautor: Ryszard Ochódzki » 11 mar 2016, 9:15

Domyślam się, ze zależy Ci na dyskrecji. Polecam zatem prywatny ośrodek leczenia choroby alkoholowej – Alkohol Terapia. Dobrze, że sam zauważyłeś że masz problem, najprawdopodobniej nigdy nie jest za późno.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Zależy mi na dyskrecji

Postautor: paulinaczepuch » 11 mar 2016, 10:30

Nigdy nie jest za późno. Mój tata jest przykładem na to, że można wyjść absolutnie z każdego życiowego dołka. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Tata podjął leczenie choroby alkoholowej po długim czasie zmagania się z nałogiem. Zdecydował się na terapię w chwili, gdy moja mama była już na skraju wytrzymałości psychicznej i zagroziła mu rozwodem. Chyba potrzebował takiego silnego impulsu.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Zależy mi na dyskrecji

Postautor: Verigo » 11 mar 2016, 11:29

To gratulacje dla taty, że wyszedł na prostą. Na pewno kosztowało go to wiele wysiłku. Ale najbardziej liczy się efekt.
Awatar użytkownika
Verigo

Wróć do Świat wokół nas