Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Od jakiego wieku powinno się przyjmować olimp prostatan?

Postautor: Asmortor » 15 lis 2017, 2:32

Ostatnimi czasy trochę odczuwam oznaki starości dlatego postanowiłem zacząć poważnie o siebie dbać. Żyję dosyć aktywnie więc z tłuszczem i stawami jakoś sobie radzę ale zastanawia mnie prostata. Od jakiego wieku brać środki na tę dolegliwość? Ktoś wie?
Awatar użytkownika
Asmortor

Postautor: Ropucha » 15 lis 2017, 3:34

Mój mąż brał od 40 roku życia ale to kwestia indywidualna. Można przejść się do lekarza, zbadać, porozmawiać i będziesz wiedział czy to już czy jeszcze nie.
Awatar użytkownika
Ropucha

Postautor: Cyklop » 15 lis 2017, 5:43

Z badaniami jest różnie. Czasami mogą nic nie wykazać a rzeczywistość jest inna. Olimp prostatan można sobie przyjmować czysto profilaktycznie i niczemu to nie szkodzi. Jak będziesz szukał informacji to zajrzyj na http://www.aptekabezrecepty24.pl/produkt/olimp-prostatan-60-kapsulek. Wracając do lekarzy to każdy specjalista bedzie miał inna opinię wiec lepiej ufać sobie. Jeśli czujesz że to już to znaczy ze już :)
Awatar użytkownika
Cyklop

Postautor: Monocykl » 15 lis 2017, 7:44

Cześć wszystkim. Skoro już jestesmy przy aptece http://www.aptekabezrecepty24.pl to warto zamówić od razu witaminy dla seniorów takie jak Neomag Senior 50 albo podobne. Po 40 roku życia przywajalność naturalnych składników z pozywienia jest słabsza, siła organizmu tez maleje wiec trzeba się wspomagać. Profilaktycznie biorę jeszcze D3+K2 bo zapobiega nowotworom, wzmacnia uzębienie i włosy, pzdr.
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: Cyklop » 15 lis 2017, 7:55

Biorę sobie te rady do serca i bardzo za nie dziekuję.
Awatar użytkownika
Cyklop

Wróć do Szeroko pojęte uslugi