Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Czy według Was opłaca się inwestować w reklamy?

Postautor: douglas » 04 lut 2016, 2:25

Witam. Spotkałem się ostatnio z moim znajomym i temat zszedł na kinomatografię. Omówiliśmy nasze ulubione filmy i ogólnie pogadaliśmy o tym co leci w kinach itp. Nagle mój kolega zaczął mocno narzekać, ze nie cierpi oglądać filmów przerywanych reklamami i ogólnie w kinach też go denerwuje, że dużo jest reklam przed seansem. Mi to w sumie obojętne, bo uznałem, żę filmy i nie tylko musza się w końcu jakoś promować i tak musi być. A Wy myślicie, ze takie reklamy dużo dają i warto w nie inwestwestować?
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Asmortor » 04 lut 2016, 3:42

No zdecydowanie. Nie znam dokładnych badań, ale widziałem kiedyś, że firmy, które mają dobre spoty reklamujące mają ileś tam procent więcej zysków! Także marketing to klucz do sukcesu i sprzedaży produktów.
Awatar użytkownika
Asmortor

Postautor: Forester » 04 lut 2016, 6:02

Sam sobie odpowiedz, czy wybierzesz produkt X o którym nigdy nic nie słyszałeś, czy produkt Y którego reklamy w przeszłości widziałeś i w miarę kojarzysz? Gdy na niego patrzysz to powiedzmy, że masz przebłyski i sobie przypominasz, że jest np.: najlepszy do prania, zmywania itp. i automatycznie sięgasz po taki produkt.
Awatar użytkownika
Forester

Postautor: Cyklop » 04 lut 2016, 7:52

No tak jak koledzy powiedzieli, nie ma się co zastanawiać nad reklamą, bo często przynoszą gigantyczne zyski, szczególnie te emitowane w porach gdy jest duża oglądalność. Ale inna sprawa, że profesjonalne wyprodukowanie filmu reklamowego to poważna sprawa i wymaga dużych kosztów i wielkiego profesjonalizmu. Byle jaki spot reklamowy może zrobić każdy, ale taki który dotrze do szerszego grona ludzi.. to już jest sztuka ;)
Awatar użytkownika
Cyklop

Postautor: rudamysz » 04 lut 2016, 10:18

Ja uwielbiam reklamy! A przed seansem w kinie też uwielbiam oglądać zapowiedzi nowych filmów ;)
Awatar użytkownika
rudamysz

Wróć do Szeroko pojęte uslugi