Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Porady odnośnie przeprowadzki

Postautor: Freska » 15 mar 2016, 2:28

Dzień dobry kochani. Mam drobną sprawę. Niedługo będę zmieniała miejsce zamieszkania. Chciałabym móc pomóc mężowi, dlatego postanowiłam popatrzeć za firmą transportową. Sami pewnie będziemy długo przewozili nasze wyposażenie z jednego mieszkania do drugiego. Czy korzystaliście kiedyś z usług takich firm?
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: paulinaczepuch » 15 mar 2016, 4:57

Cześć, tak jak korzystałam. Byłam w nieco innej sytuacji, bo nie mam męża i z dala od rodziny, ale wynajęłam pomoc, chłopaki porozkręcali meble, zapakowali przewieźliśmy wszystko sprawnie na miejsce.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: douglas » 15 mar 2016, 7:47

Hej, to zależy czego szukasz, tańsza obsługa transportowa w Warszawie (dostępna np. tu: transportwiki.com.pl/o-nas/) nie oznacza, że będzie lepsza, wypadki w końcu chodzą po ludziach.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Ryszard Ochódzki » 15 mar 2016, 9:46

Witam, jak dla mnie cena ma jednak kluczowe znaczenie. Myślę, że do takich zadań przyda się profesjonalna firma, znajdź ją w Internecie, poczytaj opinie a będziesz sama wiedziała, która najlepsza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: rudamysz » 15 mar 2016, 10:40

Witam. Jak na moje oko przekwaterowanie do Warszawy to nie jedyna opcja, a więc poszukaj firmy, która oferuje usługi transportowe na terenie całej polski. Wtedy masz pewność, że jest to profesjonalna firma, która nie wybredza klientem.
Awatar użytkownika
rudamysz

Wróć do Szeroko pojęte uslugi