Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Gdzie leczyć zęby w Poznaniu?

Postautor: SoLiTuDE » 13 kwie 2016, 3:57

Dzień dobry. Czy jest jakiś dobry stomatolog Poznań i Poznaniaków czyniący szczęśliwszymi? Bo jak ludzie chorzy są i zęby ich bolą, to szczęśliwi nie są. O, zupełnie jak ja teraz. Zęby mnie i bolą i zaraz w depresję wpadnę, bo aż żyć się z takim bólem nie chce. A ja bym chciała nie mieć depresji i żeby nic mnie nie bolało. Bo ile można. No ale tu się problem zaczyna, bo jakoś nie mogę znaleźć żadnego denttsy, który by spełniał moje wymagania. Żaden mi zębów dobrze wyleczyć nie chce i nie wiem już, co mam robić, a chciałabym wiedzieć. Ktoś mi może poleci jakiegoś dobrego dentystę, którego z własnego doświadczenia zna?
Awatar użytkownika
SoLiTuDE

Postautor: IMPAIR » 13 kwie 2016, 5:53

Witaj. No naprawdę, w Poznaniu jest spory wybór stomatologów. I naprawdę wierzę w to, że jakiś dobry dentysta Poznań czyni lepszym miejscem, bo ludzie tu jednak o porządek i zdrowie dbają, więc i dentyści dobrzy muszą być. Poszukaj sobie. Fora poczytaj, znajomych popytaj.
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: SoLiTuDE » 13 kwie 2016, 8:20

No właśnie dlatego weszłam tu na forum, żeby poczytać i przy okazji też zapytać, z nadzieją, że ktoś mi tu odpowie i kogoś poleci, bo fajnie by było. :) Także sobie czytam i cierpiliwie czekam. Przy okazji interesują mnie implanty zębów Poznań cennik na pewno ma w miarę rozsądny, ale chciałabym poczytać o szczegółach.
Awatar użytkownika
SoLiTuDE

Postautor: IMPAIR » 13 kwie 2016, 9:18

uuu, no to widzę, że u koleżanki poważna sprawa, jak już do implantów dochodzi. Poznań dentystami stoi, więc myślę, że bez porlbemu się jakiś dobry zakład znajdzie, które Ci wykona wszystko, co byś chciała. A że takich gabinetów sporo, to myślę, że i ceny też są kokurencyjne, poszperaj sobie tylko troszkę.
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: SoLiTuDE » 13 kwie 2016, 11:11

Szperam, szperam. Coś już chyba nawet wyszperałam. ;)
Awatar użytkownika
SoLiTuDE

Wróć do Szeroko pojęte uslugi