Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Szukam firmy wykonującej nadruki na płytach

Postautor: Forester » 17 maja 2016, 2:53

Cześć wszystkim szukam firmy która w dobrej cenie zrobi nadruki na płytach. Początkowa seria 400, ale będzie więcej jeśli jakość i trwałość będą zadowalające. Sprawa jest pilna więc im prędzej ktoś coś poleci, tym lepiej. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Forester

Postautor: PannaMarianna » 17 maja 2016, 4:22

Mój mąż robi zdjęcia i filmy z wesel i od dłuższego czasu współpracuje z firmą gmcd.pl. Wiem tylko że stawki mają bardzo konkurencyjne a jakość jest po prostu świetna. Kolory są żywe więc wrażenie z otrzymania takiej płytki musi być duże. Jak czegoś więcej się dowiem od męża to na pewno napisze :P.
PannaMarianna

Postautor: Forester » 17 maja 2016, 4:59

Dzięki, słyszałem już o tej firmie chyba ktoś ze znajomych mi ją polecał, albo czytalem na jakiejs stronie. Nie mogę sobie przypomnieć. Jeśli mogłabyś dać mi trochę wiecej informacji np odnośnie nadruków to byłbym wdzieczny.
Awatar użytkownika
Forester

Postautor: PannaMarianna » 17 maja 2016, 5:31

Mogę Ci podrzucić adres stronki z nadrukami: http://www.gmcd.pl/nadruki.html. Od razu napisze ze robia inkjetem albo sitodrukiem, obie metody wyglądają supoer i dopiero po pewnym czasie nauczyłam sie je rozróżniać.
PannaMarianna

Postautor: Forester » 17 maja 2016, 8:16

Super, bardzo mi się to przyda. Od jakiej ilości opłaca się u nich zamawiać sitodruk?
Awatar użytkownika
Forester

Postautor: PannaMarianna » 17 maja 2016, 9:07

Nie wiem dokładnie, ale chyba szybciej dowiesz sie piszac do nich albo dzwoniac niz ode mnie bo z mezem szybko sie nie zobacze jak sądzę. Pozdrawiam.
PannaMarianna

Wróć do Szeroko pojęte uslugi