Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Jak działa umowa z kurierem? Kilka pytań.

Postautor: paulinaczepuch » 24 maja 2016, 22:21

Mam takie pytanie. Prowadzę swój biznes i potrzebuję stałego kuriera który będzie dostarczał dla mnie paczki. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda taka współpraca? Chodzi mi o rozliczanie wszystkiego.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: sclavia » 25 maja 2016, 0:22

No w moim przypadku podpisałam umowę o współpracę i kurier przyjeżdża codziennie zabierać wszystko. Jeżeli chodzi o rozliczenie to normalnie na koniec miesiąca dostaję fakturę za całość. Pewnie interesuje cię który kurier najtańszy będzie dla ciebie? Na ten temat musisz poszukać w internecie.
Awatar użytkownika
sclavia

Postautor: Ryszard Ochódzki » 25 maja 2016, 0:52

Tak jak koleżanka napisała wyżej, nie ma tutaj żadnej filozofii tylko tyle, że kurier jest u ciebie codziennie a ty zobowiązujesz się do wysyłania określonej ilości paczek.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: paulinaczepuch » 25 maja 2016, 2:29

No więc który kurier będzie najtańszy? Chciała bym mieć konkurencyjne ceny przesyłek.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Monocykl » 25 maja 2016, 3:12

A to już musisz znaleźć odpowiedniego kuriera i cennik. Jeżeli chodzi o współpracę to stawki liczone są indywidualnie w zależności od ilości przesyłek. Im więcej będziesz wysyłać tym mniej będziesz płacić, dość proste :D
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: Kaktus » 25 maja 2016, 5:33

Nie ma jednogłośnie najtańszego kuriera. Jeden może ci powiedzieć, że wysyła tym i tym, ale prawda jest taka, że nawet wysyłając jedną firmą, stawki potrafią być bardzo różne. Tak czy inaczej to zawsze to szybciej i bezpieczniej niż wysyłka naszą słynną pocztą. Tutaj zaginione paczki zdarzały się co drugi tydzień.
Awatar użytkownika
Kaktus

Wróć do Szeroko pojęte uslugi