Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Szukam skupu samochodów w śląskim

Postautor: Swansong123 » 10 sie 2016, 1:42

Jakie znacie skupy aut w śląskim? Zależy mi na rzetelnej i uczciwej firmie która nie wykorzystuje niewiedzy klinetów, ale rzeczowo i fachowo wycenia samochody i nabywa je za gotówkę. Proszę o śmiałe angażowanie się w temat bo może przydać się potomnym ;)
Awatar użytkownika
Swansong123

Postautor: paulinaczepuch » 10 sie 2016, 2:19

Na początku roku sprzedawałam swoj stary samochód którym dojezdzałam do pracy i zdecydowałam się na ofertę tej firmy - http://skup-samochodow-slask.pl/w-zabrzu/. Nie ma co tu dużo pisać, zaoferowali mi najwiecej kasy. Poczytałam o nich opinie w necie, że warto i firma działa już od wielu lat wiec sie zdecydowałam i jestem zadowolony. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Asmortor » 10 sie 2016, 2:30

Nie wiem czy wiesz ale skup-samochodow-slask.pl działa też w Chorzowie :). Wydaje mi sie ze na wiosne ich znalazłem i postanowiłem sprzedać starego. Może komuś przyda sie link http://skup-samochodow-slask.pl/w-chorzowie/. Dają bardzo dobre oferty, przede wszystkim sprawiedliwe bo nie kierują się jakimś sztywnym kalkulatorem ale przede wszystkim utrzymaniem samochodu.
Awatar użytkownika
Asmortor

Postautor: Swansong123 » 10 sie 2016, 3:33

Świetnie, nie spodziewałem się że tak szybko się ktoś w ogóle zainteresuje tym tematem. Widzę ze w moim rodzinnym Jaworznie ta firma również działa wiec musze sprawdzic co i jak, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Swansong123

Postautor: paulinaczepuch » 10 sie 2016, 6:32

To nic nie kosztuje a zawsze warto się dowiedzieć co jak i za ile. Ja też wyszłam z takiego założenia ale spodobało mi się na tyle żeby podjąć decyzję :). Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Swansong123 » 10 sie 2016, 7:46

Uspokoiłaś mnie :D
Awatar użytkownika
Swansong123

Wróć do Szeroko pojęte uslugi