Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Wybudowanie hali systemowej

Postautor: Freska » 19 sty 2017, 5:02

Czesc wszystkim! Jestem w trakcie wielkiej reorganizacji swojej firmy . W tym momencie powin-nam juz byc w trakcie budowy hali magazynowej a prawda jest taka, że nawet nie mam nagranej firmy... Potrzebuje dobrej, rzetelnej firmy, która szybko i sprawnie wybuduje dla mnie halę. Czy możecie coś polecic? Będę bardzo wdzięczna za pomoc!!! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: IMPAIR » 19 sty 2017, 5:26

Witaj, ja także mam za sobą budowę hali i bardzo dlugo szukalem dobrej firmy, ktora zajmie sie postawieniem tego wszystkiego. Jesli potrzebna ci jest hala systemowa, to moge polecic ci firme z Młochowa – solidhale.pl. Ci ludzie postawili dla mnie ogromna hale szybko, sprawnie i solidnie. Polecam !
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: Freska » 19 sty 2017, 7:34

Aha, dodam jeszcze, że nie wiąże z tą halą jakichś dalekosiężnych planów. Podejrzewam, ze bedzie mi potrzebna tylko przez jakis czas. Czy takie cos moze byc wziete pod uwage??
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: douglas » 19 sty 2017, 9:55

Oczywiscie. Znam tę firmę. Czy to hala systemowa czy to projekt indywidualny – nie powinno byc wiekszego problemu. Tym bardziej ze firma swiadczy usługi juz od etapu projektu. Na pewno maja w ofercie również hale tymczasowe. http://solidhale.pl/oferta/systemowe-rozwiazania/ – moze na stronie znajdziesz wsrod gotowych projektow cos dla siebie i informacje, ktore Cię intere-sują . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Freska » 19 sty 2017, 11:33

Bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
Awatar użytkownika
Freska

Wróć do Szeroko pojęte uslugi