Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Jak naprawić tylną belkę?

Postautor: douglas » 16 lut 2017, 23:45

Siema wszystkim! Zauważyłem, że mój samochód ostatnio trochę „siadł”. Tzn wiecie, z tyłu koła się jakby rozjechały lekko i czasem mam wrażenie, że koło ociera się o nadkole. Doczytałem się na internecie, że to może być problem z tylną belką (mam Xsarę Picasso więc by się zgadzało). Zastanawiam się, jak by to można było naprawić. Jakieś sugestie? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Ryszard Ochódzki » 17 lut 2017, 1:53

uuu, jak nic czeka cię wymiana. To kosztuje stary i to jak diabli! Dlatego właśnie ja nie decydoałem się na francuza. Niby fajnie, lepiej się prowadzi po drodze, ale w naszych warunkach bardzo szybko im siadają te belki, przez co trzeba później bulić jak diabli…
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: Kaktus » 17 lut 2017, 3:15

E no nie gadaj… moża bez problemu taką belkę naprawić, tylko trzeba znaleźć odpowiedniego mechanika.
Awatar użytkownika
Kaktus

Postautor: Ryszard Ochódzki » 17 lut 2017, 5:59

Ta… kumpel już naprawiał. Pojeździł trochę i mu cały tył się rozsypał, więc w takie naprawy to między bajki sobie można schować.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: Kaktus » 17 lut 2017, 6:45

No to widzisz… jeszcze raz mówię, że trzeba wiedzieć, gdzie jechać. Oczywiście można iść na łatwiznę i iść do mechanika, który Ci powie, że Ci to zrobi za półdarmo, a nawet nie ma specjalnych narzędzi, które do tego służą, nie mówiąc o jakiejś specjalizacji w naprawach samochodów francuskich. A to najlepiej do takich specjalistów się kierować. Oni mają odpowiednie usprzętowienie plus jeszcze części, które sprawią, że beleczka będzie zupełnie jak nowa.
Awatar użytkownika
Kaktus

Postautor: douglas » 17 lut 2017, 6:55

O, może masz kogoś konkretnego na myśli? Bo powiem szczerze, że rzeczywiście przejrzałem ceny nowych belek, to aż się za głowę złapałem, a jesli jest tak, jak mówi kolega wyżej, że po naprawie się tak szybko sypie… to trochę nie teges :/ To już wiem, o czym mówił kolega, jak pytał, czy jestem pewien, że chcę francuskie auto brać.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Kaktus » 17 lut 2017, 8:13

Stary, naprawdę bez obaw :) Jeśli szukasz serwisu, którego specjalnością jest naprawa tylnej belki, to najzwyczajniej powinieneś się wybrać do speców spod tego linka: serwisautfrancuskich.pl/. To są mistrzowie jeśli chodzi o odprowadzanie francuskich samochodów do stanu używalności. Mają kilka serwisów w Polsce, m.in. we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i rzecz jasna w Wawie. Ceny, jak sobie zerkniesz na stronie na ich ofertę są zupełnie przystępne.
Awatar użytkownika
Kaktus

Wróć do Szeroko pojęte uslugi