Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Jak otworzyć sklep w internecie – jakie formalności trzeba załatwić?

Postautor: paulinaczepuch » 15 mar 2017, 1:52

Słuchajcie potrzebuję rady, bo siedzę właśnie nad biznesplanem i zastanawiam się ile zajmie mi załątwienie wszystkich formalności związanych z założeniem sklepu w internecie? Różne są opinie właścicieli takich sklepów, a chciałam to jakoś uśrednić.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: rudamysz » 15 mar 2017, 4:29

Witam, to wszystko zależy i ciężko Ci będzie uśrednić czas załatwienia formalności. W kwestiach prawnych masz do załatwienia praktycznie wszystko to, co masz do załtwienia przy otwieraniu zwykłego sklepu. Jeśli chodzi o kwestie techniczne to może jakiś informatyk by się wypowiewiedział :)))
Awatar użytkownika
rudamysz

Postautor: Asmortor » 15 mar 2017, 5:02

Informatycy to mogą jedynie sklepem się opiekować, a samym tworzeniem sklepu to powinni zająć się spece od tej roboty. Takich znaleźć można na przykład w firmie Aptus, która od lat przygotowuje odpowiednie narzędzia informatyczne dla chcących otwierać sklepy online. Polecvam ich usługi.
Awatar użytkownika
Asmortor

Postautor: paulinaczepuch » 15 mar 2017, 7:25

A szybko można u nich sklep zamówić?
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Jak otworzyć sklep w internecie – jakie formalności trzeba z

Postautor: Monocykl » 15 mar 2017, 7:38

Wykonują zamówiania bardzo szybko. Co więcej doradzają wszystkim tym, którzy jeszcze nie wiedzą jak otworzyć sklep internetowy i zapewniają serwis przez całyu okres trwania umowy. Wystarczy zajrzeć tutaj aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jak_zalozyc_sklep.php, żeby przekonać się jak to naprawdę działa.
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: DorianGrej » 15 mar 2017, 10:02

Ja powiem tylko tyle, że mi wszystko działa bez zarzutu :))) Jeśli chcesz szybko dkończyć swój biznesplan, to skontaktuj się ze wspomnianą firmą, bo warto z nimi współrpacować. Jeśli masz sklep od nich to masz pewne narzędzie do swojej działalności. Nie musisz martwić się płatnościami online, czy portalalmi kurierskimi, bo wszystko masz w jednym miejscu.
DorianGrej

Wróć do Szeroko pojęte uslugi