Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Drewniane okna do pomalowania

Postautor: douglas » 28 sty 2016, 6:50

Witam wszystkich bardzo serdecznie. W domu moich rodziców są drewniane okna. Chcę je ładnie pomalować, ale potrzebuję dobrej foli żeby nie nabrudzić. Czy ktoś może mi polecić stronę internetową na której zamówię takie cudo. Szukałem dość długo, ale nie chcę zamawiać nic na aukcji. Mam złe wspomnienia.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Ryszard Ochódzki » 28 sty 2016, 7:35

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonej firmy to koniecznie wejdź na http://www.euro-tape.pl/category/professional/folie-ochronne/ . Mam firmę, która wykonuje remonty i zawsze wyposażam pracowników w produkty tej firmy. Używam ich już od długiego czasu dlatego z czystym sumieniem polecam je wszystkim. Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: Kaktus » 28 sty 2016, 8:03

Spróbuj zrobić to na taśmę malarską i folię. Fajne jest to, że malowanie okien zawsze się dobrze zmywa. Wiele razy malowałem okna, i za każdym razem zdarzało mi się wyjechać na szybę. Z pomocą przychodził mi rozpuszczalnik albo płyn do szyb. Nic prostszego.
Awatar użytkownika
Kaktus

Postautor: Cyklop » 28 sty 2016, 9:12

Ja polecam malowanie wałkiem, w moich prostych oknach jeszcze mi się nie zdarzyło wjechać na szybę. Możesz kupić specjalny wałek do odcinania.
Awatar użytkownika
Cyklop

Wróć do Technika