Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Koniec tego.. czas na klimatyzacje!

Postautor: Monocykl » 12 kwie 2016, 3:38

Witam. Szukam jakieś dobrej firmy, która by oferowała serwisowanie i montaż klimatyzacji. Nie chcę przeszukiwać bezcelowo sieci i wchodzić na kolejne linki, bo uważam to za stratę czasu i chcę od razu konkretnej, jasnej odpowiedzi. Dlatego piszę na forum, proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: Swansong123 » 12 kwie 2016, 6:06

Oto link dla Ciebie: kris-went.pl/oferta/klimatyzacja tutaj znajdziesz bogatą ofertę firmy kris-went, jest to firma która właśnie zajmuje się montażem i sprzedażą całego sprzętu koniecznego do uruchomienia klimatyzacji w domu czy firmie itp. Polecam, bo korzystałem z ich oferty i wiem, że można na nich liczyć.
Awatar użytkownika
Swansong123

Postautor: Monocykl » 12 kwie 2016, 6:46

Świetnie, kris-went.pl/serwis tu jeszcze pod tym linkiem poczytałem dokładnie o ich serwisie, jak to u nich wygląda z montażem itp. Cena mi odpowiada i co najważniejsze, ich obszar działania też dużo na plus, bo nie musze się ugadywac z jakąś odległą firmą. Także będę do nich dzwonił i zobaczę co i jak, dziękuję za pomoc!
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: IMPAIR » 12 kwie 2016, 8:29

Ja bym też normalnie udusił naszego szefa, że jeszcze nie zainwestował w żadną kliomatyzacje.. normalnie porażka!
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: Mantra » 12 kwie 2016, 10:46

A ja akurat w pracy to nie narzkema bo jest i świetna wentylacja i szef bardzo miły ;) A poza tym, chyba nie podpisałeś cyrografu, że musisz dożywotnio tam pracować, co? Jak Ci się coś nie podoba, to weź się w garść, idź do szefa i powiedz mu, a jak nie to zrezygnuj z pracy, nie ma co wylewać żale po forach.
Awatar użytkownika
Mantra

Wróć do Technika