Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Gdzie kupić lemiesze?

Gdzie kupić lemiesze?

Postautor: douglas » 04 lip 2016, 0:36

Witam wszystkich. Tak jak w temacie, zastanawiam się gdzie mogę kupić ten sprzęt. Szukam od pewnego czasu i nie mogę nigdzie znaleźć dobrej jakości lemiesze.
Awatar użytkownika
douglas

Gdzie kupić lemiesze?

Postautor: Ryszard Ochódzki » 04 lip 2016, 3:21

Ja w ogóle nie w temacie jestem.. a co to jest te lemiesze??
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Gdzie kupić lemiesze?

Postautor: douglas » 04 lip 2016, 3:39

jak nie wiesz to po co się odzywasz w temacie? To dolna część korpusu pługa odcinająca skibę od gleby. Najszybciej zużywająca się część do pługa. To jak, mogę liczyć na jakiś rzetelny i faktycznie pomocny komentarz, czy ktoś będzie przerywał dyskusje swoją niewiedzą?
Awatar użytkownika
douglas

Gdzie kupić lemiesze?

Postautor: Kaktus » 04 lip 2016, 5:51

Ja znam jeden doskonały sklep i ogólnie firmę, gdzie kupisz lemiesze. Nie dość, że jest tam sprzęt najwyższej jakości to według mnie ich ceny są naprawdę w porządku i wcale nie ma tam nic za drogo. Wysylam Ci link na prywatnej wiadomości i tam znajdziesz wszystko co zechcesz z tego zakresu. Myślę, to Ci dużo pomoże i już nie będziesz się irytował :P pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kaktus

Gdzie kupić lemiesze?

Postautor: douglas » 04 lip 2016, 6:36

W końcu! Dziękuję za pomoc ;) Już pisałem po różnych forach i nic i dopiero tutaj mi ktoś podpowiedział. Serdecznie dziękuję kolego za pomoc. W końcu jakiś fajna i konkretna firma gdize można zamawiać dobrej jakości sprzęt. Pozdrowienia dla Ciebie!
Awatar użytkownika
douglas

Wróć do Technika