Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Problemy z przeniesieniem domeny

Postautor: Freska » 16 sie 2016, 0:28

Witajcie. Mam teraz problem. Chodzi o to, że wpakowałam w hosting z firmą, z którą już nie bardzo chce dalej współpracować. Czytałam już trochę o tym, jak przenieść domenę do innego operatora, ale boję się, że ten cały proces jest jednak dla mnie trochę zbyt skomplikowany i nie dam sobie rady sama z tym wszystkim. Czy ktoś z was przez to kiedyś przechodził i mi pomoże z tym? Bo ja to już trochę zaczynam panikować, że nic mi się nie uda. :/
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: Cyklop » 16 sie 2016, 0:40

Koleżanko, tutaj nie ma co panikować. Tu się nie ma co nie udać. Nie masz się co martwić, bo są profesjonalne firmy, które się tym zajmują i akurat w tym względzie wszystko wygląda po prostu dobrze. Ostatnio też widziałem, że jeśli chodzi o domeny promocja była, więc można sporo zyskać, jak się człowiek postara i pospieszy. Ogólnie to polecam się rozglądać i szukać, bo można trafić naprawdę na świetne okazje.
Awatar użytkownika
Cyklop

Postautor: Freska » 16 sie 2016, 0:51

No wiem właśnie, dlatego pytam. Koszt hostingu może być naprawdę niski, o czym mi się już udało wiele przekonać, ale takie szukanie samemu często na oślep to jest wiesz… Można trafić albo nie trafić i potem się znajduje jeszcze inną ofertę i się człowiek gryzie w pięty, że nie kupił jeszcze taniej.
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: Cyklop » 16 sie 2016, 3:09

No a teraz na przykład na stronie https://www.hekko.pl/domeny_rejestracja.html możesz zarejestrować domenę w dość dobrej cenie i się po prostu cieszyć, że tak dobrze to wszystko wyszło. Teraz to już nie jest żaden problem, jak się chce założyć.
Awatar użytkownika
Cyklop

Postautor: Freska » 16 sie 2016, 4:26

Dlatego właśnie będę korzystała z takich okazji, jak się tylko pojawiają, bo naprawdę warto
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: Cyklop » 16 sie 2016, 6:55

To trzymam kciuki, żeby Ci się wszystko udało tak jak sobie to zaplanowałaś :)
Awatar użytkownika
Cyklop

Wróć do Technika