Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Długo otwarta restauracja na dowóz.

Postautor: IMPAIR » 31 paź 2016, 4:07

Cześć! Dowiedziałem się przed chwilą, że zaraz ma wpaść do mnie mój brat, który jechał tutaj specjalnie ze Śląska. Nie mam go specjalnie czym ugościć (tj wiadomo, napoje wyskokowe zawsze się znajdą :P), w lodówce mam dosłownie tylko pingwina, który gasi światło. Może Wy wiecie, gdzie teraz można dostać jakieś dobre jedzenie na dowóz?
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: Ryszard Ochódzki » 31 paź 2016, 5:53

Hm… a jaka kuchnia?
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: IMPAIR » 31 paź 2016, 6:17

Kurczę, chyba najlepiej by było o tej porze pizzę, bo co innego? Chińszczyzna za ciężka, a innych kuchni raczej o tej porze otwartych nie znajdę :/
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: PannaMarianna » 31 paź 2016, 8:40

Ale pizza zawsze jest najlepszym wyborem na zamówienie :) Tym bardziej o tej porze. Słuchaj, to jak chcesz ugościć brata smaczną i dużą pizzą, to sobie zajrzyj pod ten link: http://www.milenium-pizza.pl/jedzenie-na-dowoz. Tam znajdziesz najlepszą pizzerię w naszym mieście (dziwię się, że jeszcze jej nie odkryłeś). Dodatkowo mają otwarte do 23, więc spokojnie zdążycie jeszcze coś zamówić. Ja osobiśce mogę z ich menu polecić pizzę prima :)
PannaMarianna

Postautor: IMPAIR » 31 paź 2016, 9:58

O no to rewela. A pizze rzeczywiście widzę wypas, 60 centymetrów! To nawet on się napcha (a ma w co pchać ;D). Dzięki Ci śliczne, wiszę Ci kawę! ;)
Awatar użytkownika
IMPAIR

Wróć do Z turystyką za pan brat