Artdesign.org.pl
http://www.artdesign.org.pl/

Romantyczna wycieczka – rocznica ślubu
http://www.artdesign.org.pl/viewtopic.php?f=14&t=168
Strona 1 z 1
Autor:  IMPAIR [ 12 lut 2016, 8:26 ]
Tytuł:  Romantyczna wycieczka – rocznica ślubu

Witam. Mamy z żoną niebawem 10 rocznicę ślubu, okrągła data, to wypada coś przygotować. Myślałem, by zabrać ją do Torunia na parę dni, ale kompletnie nie znam się na organizacji czasu wolnego, nie bardzo też mam kiedy się tym zajmować, żeby jednak ją wziąć z zaskoczenia. Do kogo najlepiej się zwrócić, żeby ułożył mi taki plan? Przewodnicy się tym zajmują, czy tylko oprowadzaniem? Pozdrawiam, z góry dzięki za pomoc.
Autor:  Ryszard Ochódzki [ 12 lut 2016, 10:57 ]
Tytuł:  Romantyczna wycieczka – rocznica ślubu

Ogólnie to biura turystyczne planują takie wycieczki, na pewno mają też oferty dla klientów indywidualnych. Poszukaj pod hasłem „przewodnik Toruń", mnie w Google wyskoczyło dużo różnych stron, tu np. możesz ogarnąć, jakie zabytki w ogóle w Toruniu są - http://zwiedzajtorun.pl/zabytki/ i zamówić kogoś do oprowadzania. Co do trasy, to zależy, czy i ile lubicie zwiedzać oraz na ile tam zostajecie. Ja na przykład bym umarł z nudy oglądając ruiny, ale o gustach się nie dyskutuje ;P
Autor:  IMPAIR [ 12 lut 2016, 11:15 ]
Tytuł:  Romantyczna wycieczka – rocznica ślubu

Stary Rynek w Toruniu jest dla nas szczególnie ważny, bo tam się oświadczyłem żonie. Dlatego to byłaby taka trasa śladami tamtych dni trochę ;)
Autor:  Ryszard Ochódzki [ 12 lut 2016, 11:58 ]
Tytuł:  Romantyczna wycieczka – rocznica ślubu

Spoko, no to coś tam dla was ułożą na pewno, jak im powiesz o jaką okazję chodzi.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC