Artdesign.org.pl
http://www.artdesign.org.pl/

Wczasy z masażami.
http://www.artdesign.org.pl/viewtopic.php?f=14&t=235
Strona 1 z 1
Autor:  Poziomka [ 18 lip 2016, 23:20 ]
Tytuł:  Wczasy z masażami.

Znajoma podsunęła mi ostatnio ulotke wyjazdu na wczasy połączonego z masażami i fizykoterpią. Nie ukrywam, że trochę już zjeździłam i chyba zamiast ciągłego zwiedzania, to jestem skłonna teraz zadbać o sobie. Proszę napiszcie czy tego rodzaju oferty są warte swojej ceny.
Autor:  Mantra [ 19 lip 2016, 0:15 ]
Tytuł:  Wczasy z masażami.

Nie wiem ile ten Twój wyjazd kosztuje, ale jedno jest pewne, że na pewno tam sobie odpoczniesz. Ja już od trzech lat jeżdżę na wczasy lecznicze nad morzem i żałuje, że zaczęłam jeździć na nie tak późno. Biorę zawsze na takie wyjazdy męża i siostrę ze szwagrem. Leczymy i odpoczymay w dobrym towarzystwie.
Autor:  Poziomka [ 19 lip 2016, 1:36 ]
Tytuł:  Wczasy z masażami.

O to właśnie chodzi, żeby wypocząć i wrócić do domu z jeszcze lepszym zdrowiem.
Autor:  Forester [ 19 lip 2016, 2:30 ]
Tytuł:  Wczasy z masażami.

Specjalcistyczne ośrodki mają dużo do zaoferowania. Na wczasach leczniczych funkcjonują prawdziwe ośrodki lecznicze, a nie coś na zasadzie spa. To są specjaliści, masażyści i fizykoterapeuci, a więc na robocie się znają.
Autor:  Kaktus [ 19 lip 2016, 3:05 ]
Tytuł:  Wczasy z masażami.

No dokładnie tacy są potrzebni. Masaż to jakby nie patrzeć ingerencja w Twoje struktury kostne i jakoś trydno mi sobie wyobrazić, żeby robił mi masaż ktoś, kto nie ma o tym zielonego pojęcia. Kiedyś u mnie w mieście była podobna sytuacja i gość skończył na wózki. Teraz zawsze sprawdzam kwalifikacje takiego pana lub pani, zanim się poddam zabiegom.
Autor:  Poziomka [ 19 lip 2016, 5:09 ]
Tytuł:  Wczasy z masażami.

No i bardzo dobrze robisz.
Autor:  Forester [ 19 lip 2016, 7:05 ]
Tytuł:  Wczasy z masażami.

Spokojnie, w nadmorskich ośrodkach wypoczynkowo rehabilitacyjnych wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Rozmawiałem w trakcie mojego pobytu z kierownikiem turnusu na ten temat i w ośrodku nie mogli by sobie pozwolić na tego rodzaju wpadkę. To by oznaczało dla nich koniec klientów i koniec interesu.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC