Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Macie swoje ulubione produkty Flos lek?

Postautor: sclavia » 08 sty 2018, 1:26

Cześć wszystkim. Ostatnio poszukiwałam jakiegoś dobrego producenta kosmetyków, które nadają się dla całej rodziny. Mam dość duże wymagania: potrzebuję kosmetyków, które odpowiednio pielęgnują skórę, zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy dobre nawilżenie i ochrona są najważniejsze. Naturalne składniki produktów są szczególnie wskazane. Usłyszałam o producencie fios lek. Co możecie powiedzieć o produktach tego producenta?
Awatar użytkownika
sclavia

Postautor: paulinaczepuch » 08 sty 2018, 3:03

Produkty tego producenta są świetne dla osób, które lubią uniwersalne kosmetyki. Kremy ochronne są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, co jest dla mnie bardzo wygodne, bo nie muszę kupować oddzielnego kosmetyku dla wszystkich, zwłaszcza że krem jest bardzo wydajny. Warto kupować je w aptece Mini. Ma duży wybór produktów tej marki.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Gadzina » 08 sty 2018, 4:14

Na stronie: aptekamini.pl/category/znane-marki-flos-lek znajdziesz zestawienie produktów Flos lek . Jest ich dużo i pochodzą z różnych kategorii. Na podstronie z poszczególnymi produktami możesz przeczytać jego właściwości.
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: paulinaczepuch » 08 sty 2018, 4:49

Ja kupowałam w osiedlowej aptece, ale teraz będę to robić online. To na pewno stanowczo wygodniejsze, w dodatku produkty docierają prosto do domu.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Gadzina » 08 sty 2018, 5:28

Najlepiej kupić na zapas, ponieważ po przekroczeniu pewnej kwoty, apteka oferuje bezpłatną dostawę do domu – ja lubię korzystać z tego typu okazji.
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: sclavia » 08 sty 2018, 6:57

Dziękuję, teraz wiem że to będzie mój ulubiony producent. To bardzo wygodne, gdy korzysta się z różnego rodzaju kosmetyków, które pochodzą od tego samego producenta. Wówczas składniki się uzupełniają, a więc i działanie jest lepsze.
Awatar użytkownika
sclavia

Wróć do Kto pyta nie błądzi