Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Kogo mogę się poradzić w kwestii windykacji długu??

Postautor: Poziomka » 22 gru 2015, 1:03

Cześć! Pierwszy raz mam taką sytuację, że muszę od kogoś ściągać długi. Sami wiecie jakie to jest czasem ciężkie, więc polećcie mi proszę kogoś kto sprawnie to za mnie załatwi? Dzięki!
Awatar użytkownika
Poziomka

Postautor: Mantra » 22 gru 2015, 2:25

Doskonale rozumiem, to dla mnie też było ciężkie! Prowadzę firmę i miałam przez w sumie własną głupotę kilku zatwardziałych dłużników. Zdałam się totalnie na jedną fimrę, którą znalazłam w internecie i oni się zajmują windykacjami itp. i w końcu się udało, więc może zrób tak jak ja i podzwoń do kilku które znajdziesz i zobacz co ci oferują.
Awatar użytkownika
Mantra

Postautor: Forester » 22 gru 2015, 4:56

Prawnika się poradź albo jakiegoś ekonomisty a nie w necie szukasz
Awatar użytkownika
Forester

Postautor: Kaktus » 22 gru 2015, 5:30

Skoro się nie orientujesz w tych sprawach pójdź do kogś kto Ci będzie umiał wytłumaczyć nawet podstawowe sprawy takie w stylu jak prawidłowo napisać wezwanie do spłaty długu czy kiedy długi można tą drogą spłacić itp. Ja pierwszym razem też byłem zielony, ale znalazłem naprawdę dobrego specjalistę, tak się składało, że to był kolega ze szkoły. On teraz pracuje dla vinndicat.pl i tam ostatnio załatwiam te nieprzyjemnosci
Awatar użytkownika
Kaktus

Postautor: Verigo » 22 gru 2015, 7:48

A próbowałaś sprzedać te zadłużenie jakiejś firmie? Mnie polecono skorzytsanie z giełdy długów. To dziwnie jakoś brzmi ale naprawdę spoko opcja, jak ktoś cię do tego przygotuje. Po krótce to najpierw się musisz zalogować do takiego systemu w internecie VCAT potem wprowadzasz swoje dane, info o wierzycielu, dłużniku itp. o i tak jakby one potem trafiają na giełdę. Na Twoim miejscu bym skorzystał, bo u mnie podziałało
Awatar użytkownika
Verigo

Postautor: Poziomka » 22 gru 2015, 8:03

A wiesz coś więcej o tym? Z tego co widziałam firma od tego kolegi oferuje coś takiego.
Awatar użytkownika
Poziomka

Postautor: Gadzina » 22 gru 2015, 9:12

Ja też wystawiłam długi na giełdę i udało mi się je odzyskać, a już nie wierzyłam ze to możliwe bez wieloletnich rozpraw itp. Fajne jest to, że dzięki temu banki mają wgląd, że ten ktoś jest dłużnikiem, u mnie to pomogło bo to był długowy recydywista, naprawdę.
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: rudamysz » 22 gru 2015, 11:07

Przed skorzystaniem z czegokolwiek radze poczytać kodeks cywilny i inne ustawy o finansach, żeby cię ktoś tam w balona nie zrobil...
Awatar użytkownika
rudamysz

Wróć do Kto pyta nie błądzi