Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Gotowanie w kuchni.

Gotowanie w kuchni.

Postautor: Gadzina » 26 sty 2016, 5:41

Uwielbiam gotować i robię to mimo faktu, że nie zawsze wszystko mi wychodzi. W końcu nie muszę pracować w jakieś restauracji, robię to bo to po prostu bardzo lubię. Często próbuje nowych przepisów, które jak się okazuje trzeba niekiedy dopracować. Ogromne ilości pary i czasami dymu wydobywają się spod pokrywek garnków i nękają pozostałych domowników. Chciałabym jakoś pozbyć się tego problemu. Może pomogą dobre kratki wentylacyjne?
Awatar użytkownika
Gadzina

Gotowanie w kuchni.

Postautor: paulinaczepuch » 26 sty 2016, 5:59

Na pewno masz już zamontowaną wentylację, ale okazuje się ona nieskuteczna. Miałam ten sam problem i jak się okazało moja kratka była po prostu zbyt szczelna. Okazała się słabej jakości, a jej wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. Znajomy budowlaniec poradził mi zakup nowej i jak ręką odjął . Para oczywiście jest widoczna, ale tylko przez chwilę.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Gotowanie w kuchni.

Postautor: Verigo » 26 sty 2016, 8:16

No to ja wypowiem się z punktu widzenia właśnie budowlańca. Źle dobrana i wykonana wentyalcja to w większości przypadków tego rodzaju problemy. Mam doskonałego dostawcę produktów wentylacyjnych i każdemu klientowi radzę robić zakupy właśnie u nich. Można ich znaleźć na stronie kratkiraczak.pl/category/kratki-wentylacyjne i kupić odpowiedni sprzęt.
Awatar użytkownika
Verigo

Gotowanie w kuchni.

Postautor: Ryszard Ochódzki » 26 sty 2016, 11:03

Warto było zastanowić się nad tym problemem przez odebraniem robót w mieszkaniu. Tak się kończy zazwyczaj oszczędzanie na materiale.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Gotowanie w kuchni.

Postautor: Freska » 26 sty 2016, 12:46

Też jestem zdania, że warto poświęcić nieco więcej pieniędzy na towar najwyższej jakości i z najwyższej półki.
Awatar użytkownika
Freska

Gotowanie w kuchni.

Postautor: Swansong123 » 26 sty 2016, 13:56

Jeśli nie pomoże ci wymiana kratek wentylacyjnych to warto pomyśleć o mechanicznej wentylacji w postaci wywiewów elektrycznych, działających na zasadzie pochłaniacza na kuchenką.
Awatar użytkownika
Swansong123

Wróć do Kto pyta nie błądzi