Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Co myślicie o domkach dla dzieci?

Postautor: Asmortor » 13 mar 2016, 22:16

Witam wszystkich. Chciałbym kupić domek ogrodowy dla dzieci, bo sam zawsze marzyłem żeby mieć coś takiego na podwórku. w zwiazku z tym rozważam sobie rózne scenariusze i zaczalem troche obawiac sie o bezpieczenstwo. Z checia poznam opinie osób ktore juz maja cos podobnego w ogrodzie i wypowiedza sie szczegolnie na temat stabilnosci konstrukcji i mozliwosci upadku dzieci. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Asmortor

Postautor: Swansong123 » 14 mar 2016, 0:58

Wszystko zależy jaki domek kupisz. Ja na przykład sprawiłem dzieciakom dwa domki Axi i jestem bardzo zadowolony. Konstrukcja jest stabilna, nic się nie chwieje i nie trzeszczy. Okienka są na odpowiednim poziomie wiec naprawde ciezko jest z nich wypasc. Ogólnie polecam.
Awatar użytkownika
Swansong123

Postautor: Asmortor » 14 mar 2016, 2:11

A gdzie taki domek można dostać?
Awatar użytkownika
Asmortor

Postautor: Swansong123 » 14 mar 2016, 3:02

Ja kupowałem w liliko.pl, bo już kilka razy kupowałem tam rzeczy dla dzieciaków i bardzo podoba mi się jakość i fajne ceny. Na ten domek trafiłem w sumie przypadkiem bo szukałem bambusowych kubków o które prosiły mnie dzieci i pomyślałem że zrobię im prawdziwą niespodziankę.
Awatar użytkownika
Swansong123

Postautor: Ropucha » 14 mar 2016, 5:56

A mógłbyś podrzucić link do tych kubków? Bo tak się składa że szukam właśnie czegoś takiego.
Awatar użytkownika
Ropucha

Postautor: Swansong123 » 14 mar 2016, 8:08

Pewnie, łap: liliko.pl/Ekobo-naczynia . Kupiłem 6 sztuk bo z zasady bambus jest trwały i bardzo dobrze się myje. Kubki są fajnie wykonane, idealne dla dzieci. Na początku każdy napój musiał byc koniecznie w nich serwowany. Najwazniejszym plusem jest bezpieczenstwo, bo nie jest to szkło które może się zbic i pokaleczyc malucha. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Swansong123

Wróć do Kto pyta nie błądzi