Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Czy moglibyście polecić terminowe i niedrogie biuro rachunkowe z Sosnowca?

Postautor: Ryszard Ochódzki » 21 mar 2016, 0:45

Prośba jak w temacie. W zwiazku z malymi roszadami w firmie szukam zewnetrznej firmy ktora zajelaby sie ksiegowoscia i kadrami. Jesli ktos moglby polecic biuro z Sosnowca to byloby swietnie, jesli z okolic to również proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: Ropucha » 21 mar 2016, 2:52

Cześć, jeśli chodzi o biura rachunkowe Sosnowiec ma perełkę – taxhome.com.pl. Biuro które działa od wielu lat i obsługuje poważnych klientów. Cenię ich bo pracują tam sami specjaliści którzy znają się na swojej robocie. Polecam ich kazdemu kto ceni sobie dobra wspolprace i efekty.
Awatar użytkownika
Ropucha

Postautor: douglas » 21 mar 2016, 5:19

Potwierdzam słowa przedmówczyni, że kancelaria rachunkowa Tax Home staje na wysokości zadania. Miałem w firmie tak straszne problemy zwiazane z ksiegowoscia a raczej wynikajace z niekompetencji osób które zatrudniałem że cudem uniknalem kar i problemów z prawem. Dokładnie nie pamiętam ile zajęło porządkowanie spraw i nic też by to nie wniosło do tematu bo nie uwierzylibyscie co w moich ksiegach sie czailo, ale bardzo szybko formalne sprawy stanely na nogi i tak jest do dzis. bardzo polecam.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Asmortor » 21 mar 2016, 8:01

Widzę że taxhome się rozrasta w kolejne biura rachunkowe Mysłowice i Dąbrowa Górnicza również zostały przez nich zaklepane i bardzo dobrze bo to solidni profesjonalisci. Twoje problemy M2 nie należą do rzadkości ale dzięki odpowiedniej pomocy i mi udało się wyprostować wiele tematów. Cieszę się że posłuchałem mojego mentora w dziedzinie biznesu i zdecydowałem się na ich usługi bo naprawdę warto i można brać w ciemno.
Awatar użytkownika
Asmortor

Wróć do Kto pyta nie błądzi