Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Laserowe wybielanie zębów.

Postautor: Gadzina » 23 mar 2016, 1:28

Czy ktoś korzystał z laserowego wybielania zębów i chciałby się podzielić opiniami? Podobno jest najskuteczniejsza.
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: douglas » 23 mar 2016, 3:37

Nie ma czegoś takiego jak „laserowe wybielanie zębów”... Do wybielania są używane w gabinetach specjalne żele reagujące na światło lampy emitującej odpowiednie fale.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Ropucha » 23 mar 2016, 6:26

Zgodze się z kolegą. Robiłam gabinetowe wybielanie zębów w Poznaniu i cały proces polegał własnie na nałożeniu specjalnego żelu światłoutwardzalnego aktywowanego odpowiednią lampą - tak jak pisał kolega wyżej. Efekty są widoczne w zasadzie od razu po zabiegu. Zaletą jest też stosunkowo krótki czas jego wykonywania. No na pewno krótszy niz przy metodzie nakładkowej.
Awatar użytkownika
Ropucha

Postautor: Gadzina » 23 mar 2016, 7:06

A jakieś negatywne skutki się pojawiły? Czytałam, że może wystąpić nadwrażliwość na zmiany temperatur, że zęby mogą stac się słabsze i bardziej łamliwe..
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: Ropucha » 23 mar 2016, 9:20

Negatywnych skutków raczej nie zauważyłam. Myslę, że takie rzeczy są uzaleznione od osobistych predyspozycji genetycznych. Mnie akurat na wybielanie skierował ortodonta zaraz po zdjęciu aparatu korekcyjnego, bowiem nie trzymałam się jego zaleceń i pojawił się nalot na zębach i częściowe odbarwienia kolorytu szkliwa. A teraz mam już i proste i białe zęby :)
Awatar użytkownika
Ropucha

Wróć do Kto pyta nie błądzi