Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Jaki pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu?

Postautor: Ryszard Ochódzki » 04 kwie 2016, 0:04

Potrzebuje jakiegos orginalnego pomysłu na prezent dla moich dziadkow, którzy w tym roku będą obchodzili okragłom, bo już pięćdziesiątom rocznice slubu. Oboje są osobami głęboko wierzącymi, więc pomyslałem o jakimś obrazie o tematyce religijnej. Co o tym myslcie?
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: Verigo » 04 kwie 2016, 1:01

Ja proponowałbym raczej zasponsorować dziadkom jakąś wycieczkę, tylko do tego pewnie trzeba jakieś większej zrzutki w rodzinie, ale jak jest was dużo to spokojnie można zebrać kilka groszy na taki wyjazd. Moim zdaniem to dużo lepszy prezent dla starszych ludzi niż coś, co postawi się na półkę.
Awatar użytkownika
Verigo

Postautor: Ryszard Ochódzki » 04 kwie 2016, 3:59

Niby tak, tylko że mój dziadek nie moze chodzić, więc wycieczka byla by dla niego jedynie wielkim utrudzeniem. Oprucz obrazu myślałem też nad okolicznościowom wersją Pisma Świętego z dedykacją lub nad medalikami z jakimś orginalnym grawerem. Co sądzicie na ten temat?
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: paulinaczepuch » 04 kwie 2016, 6:22

Pismo Święte? Czemu nie! Na tej stronie http://www.swietyjacek.pl/pl/c/Biblia-Tysiaclecia/175 znajdziesz Biblie w pięknych oprawach, idealne na rocznicowy prezent. Ja myślę jednak, że obraz będzie lepszą opcją, bo co na niego spojrzą będą pamiętać, że dostali go w prezencie od swojego wnuka. W wspomnianym wcześniej serwisie też możesz kupić obraz albo mniejszą ikonę. Może coś takiego jak to http://www.swietyjacek.pl/pl/i/Matka-Boska-Nieustajacej-Pomocy/20 . Zresztą samemu musisz ocenić na jaki wydatek Cię stać i co najlepiej trafi w gusta Twoich dziadków.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Ryszard Ochódzki » 04 kwie 2016, 7:18

O, wielkie dzięki. Te obrazy wyglądajom naprawde ciekawie, a do tego nie sa jakies przesadnie drogie. Jeszcze raz dzieki!
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Wróć do Kto pyta nie błądzi