Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Wasze wydatki z montażem kanalizacji, odpływów itp.?

Postautor: Ryszard Ochódzki » 12 kwie 2016, 1:47

Cześć. Mam takie pytanie, otóż przerabiamy nasz dom rodzinny pod względem tego co napisałem w temacie itp. najbardziej czasochłonne były szamba betonowe System Plus to całkowicie niezbadany rynek przeze mnie i szukam po różnych firmach itp. jakiś ciekawych ofert. A u Was jak wyglądają wydatki, co było najbardziej kosztowne w takich pracach itp.? Może ktoś powkleja linki do jakiś firm z Radomia, albo firm, które prosperują na całą Polskę, to przejrzę ich oferty?
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: IMPAIR » 12 kwie 2016, 4:42

Ja się w ogóle niczym nie przejmuje bo mieszkam od małego w bloku i w sumie z perspektywy czasu widzę, że to naprawdę bezpieczne i rozsądne wyjście z wielu sytuacji, gdzie konieczne jest planowanie, dodatkowe nakłady finansowe itp. Jednorazowa opłąta jest równa spokojowi w wielu kwestiach itp.
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: Cyklop » 12 kwie 2016, 6:09

Ja tam nie poniosłem dużych kosztów, jak zamawiałem grube betonowe szambo w Krakowie szczerze mówiąc to to należało do jednych z mniejszych kosztów, takich organizacyjnych w domu. Dużo większym kosztem było urządzenie domu itp. a już najwięcej nam poszło na ogródek, który trzeba było całkowicie przerobić i zadbać o jego ponowne odnowienie itp.
Awatar użytkownika
Cyklop

Postautor: Forester » 12 kwie 2016, 8:14

Jezu ciągle tylko te koszty, ile pieniędzy to nie poszło, wydatki itp. ludzie ogarnijcie się! Czy ciągle musicie tylko pisać o tych pieniądzach i narzekać co ile nie kosztowało itp.? Chociaż raz miło poczytać jakieś inne wpisy na forach itp..
Awatar użytkownika
Forester

Wróć do Kto pyta nie błądzi