Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Wypadek i co teraz?

Wypadek i co teraz?

Postautor: Asmortor » 20 maja 2016, 2:00

Forumowicze ratujcie! W zeszłym tygodniu spowodowałem wypadek, wszystko z mojej winy, przyznaje się bez bicia i jedyne o co Was proszę to czy znacie jakiegoś adwokata od wypadków komunikacyjnych? Najlepiej z Łodzi lub okolic. Potrzebuje bardzo dobrego znawce, żeby chociaż trochę mi pomógł i żebym nie musiał całych kosztów brać na siebie. A jak już to w miare możliwości jak na moje dochody.
Awatar użytkownika
Asmortor

Wypadek i co teraz?

Postautor: Swansong123 » 20 maja 2016, 3:56

No to radze Ci poszukac na prawde dobrego, dobrego adwokata;P o ile cokolwiek Ci pomoże, bo w takich sytuacjach raczej nie ma co liczyc na to ze magicznie profesjonalne kancelarie Cie wybronią i wszystko zakonczy sie happy endem jak w amerykanskich filmach ;P
Awatar użytkownika
Swansong123

Wypadek i co teraz?

Postautor: Asmortor » 20 maja 2016, 5:57

Nie licze na nic wielkiego tylko na pomoc, zeby mnei nie uznali za kryminaliste, no i jesli dałoby sie cos z kosztów ukrócic to bylbym wniebowziety;P
Awatar użytkownika
Asmortor

Wypadek i co teraz?

Postautor: Ropucha » 20 maja 2016, 8:27

A niech Ci dowala jeszcze podwojna kare, przez takich jak Ty codziennie setki ludzi gina na droga a co gorsza wsrod nich sa dzieci! Ludzie troche wyobrazni jazda samochodem to nie jest gra ani zabawa trzeba brac odpowiedzialnosc za to co sie robi na drodze.
Awatar użytkownika
Ropucha

Wypadek i co teraz?

Postautor: Asmortor » 20 maja 2016, 10:44

Wypraszam sobie, to tylko niewielka stluczka podczas parkowania, na co dzien jestem uwaznym keirowca i bardzo cenie sobie jazde z wyobraznia! Twoj komentarz mnie mocno dotkna i nie zycze sobie takich komentarzy tym bardziej ze nie bylas przy tym. Tak łatwo zawsze ludziom oceniać innych...
Awatar użytkownika
Asmortor

Wróć do Kto pyta nie błądzi