Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Wózek widłowy pod wynajem

Postautor: Monocykl » 08 lip 2016, 3:45

Dzień dobry. Szukam właśnie informacji odnośnie tego, czy można wypożyczyć coś takiego jak wózek widłowy. Przydałby mi się na parę dni. Myślicie, że można coś takiego wypożyczyć na krótki okres? Pytam poważnie i oczekuję poważnych odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: Verigo » 08 lip 2016, 6:35

Witaj. Z tego co się orientuję to raczej można coś takiego wypożyczyć. Są jakies serwisy, które oferują sprzedaż i wynajem. Musiałbyś trochę po necie poszperać. Ja to szukam rusztowania na wynajem ;D
Awatar użytkownika
Verigo

Postautor: Poziomka » 08 lip 2016, 7:52

Witajcie. Pewnie że są serwisy gdzie można wynająć sprzęt widłowy w Częstochowie, trzeba tylko odrobinę poszperać ;D Wydaje mi się, że na kilka dni też można. Ale lepiej upewnić się i zadzwonić do firmy, która oferuje takie wypożyczenie.
Awatar użytkownika
Poziomka

Postautor: Forester » 08 lip 2016, 8:31

Hejka ludziska. Ja też prowadzę firmę i też szukałem sprzętów. Widlaki można śmiało wypożyczyć, sprawdzcie sobie tutaj http://www.wozkiczestochowa.pl/. Moim zdaniem firma godna uwagi. Ceny też nie oszukujmy się, ale wydaje mi się że odpowiednie. Nikt za 2zł nie będzie pożyczał sprzętu wartego kilka tysięcy. Na waszym miejscu zacząłbym od nich, no ale to tylko moje zdanie- powodzenia
Awatar użytkownika
Forester

Wróć do Kto pyta nie błądzi