Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Czy warto zamawiać kwiaty online?

Postautor: Ryszard Ochódzki » 15 lip 2016, 6:17

Cześć. Jeszcze nigdy nie zamawiałem kwiatów przez Internet i tak się zastanawiam.. czy warto zamawiać je, czy lepiej nie? Nie wiem jak z jakością takich kwiatów, czy są ładne itp. Bo ja na ogół lubię zawsze takie rzeczy sprawdzić wcześniej i wytbierać bezpośrednio z kwiaciarni itp. Ma ktoś doświadczenie w tym zakresie na tym forum?
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: Cyklop » 15 lip 2016, 8:10

Ja nie raz zamawiałem kwiaty na telefon z Warszawy i normalnie zawsze bukiet jest bardzo ładny i nigdy nie miałem co do ich jakości żadnych negatywnych uwag. Także warto się przestawić i zamówić jakieś ładne kwiaty online, bo to szybkie i fajne rozwiązanie, a kwiaty są równie ładne jak te z takich stacjonarnych kwiaciarni.
Awatar użytkownika
Cyklop

Postautor: douglas » 15 lip 2016, 10:41

Ja podtrzymuję zdanie kolegi wyżej. Zamawiałem kiedyś coś od firmy Kwiatomat i dotarły po prostu piękne bukiety ślubne od nich. Także wydaję mi się, że w takich sytuacjach nie ma co się przejmować na zapas ;) Jak chcesz to sprawdź ich stronkę kwiatomat.pl zobaczysz jak to wszystko wygląda u nich ;)
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Verigo » 15 lip 2016, 13:24

Właśnie też miałem zamawiać niedawno kwiaty online i też nie wiedziałem czy online kwiaty będą dobrej jakości. Ale w końcu zaryzykowałem i szczerze? Teraz zawsze jak mam coś do załatwienia, do podziękowania itp. to korzystam z usług kwiaciarni internetowej z Warszawy, szybka i bardzo dobra opcja. No i przede wszystkim, wiele osób niezwykle miło się zaskakuje jak dostaje takie prezenty.
Awatar użytkownika
Verigo

Wróć do Kto pyta nie błądzi