Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Filmowanie wesel w Warszawie.. gdzie?

Postautor: PannaMarianna » 20 lip 2016, 0:07

Szybko i na temat, szukam firmy, która specjalizuje się w filmowaniu wydarzeń takich jak wesela i śluby. Chcę pomóc swojej przyjaciółce w przygotowaniach do ślubu i właśnie obie szukamy innych rzeczy ;) Ja się zajmuje m.in. szukaniem kamerzysty. Czy ktoś tutaj na forum może polecić jakiegoś naprawdę fajnego i doświadczonego kamerzystę z Warszawy? Doradźcie coś! ;)
PannaMarianna

Postautor: IMPAIR » 20 lip 2016, 1:08

Ja znam jedną bardzo profesjonalną firmę, która zajmuje się filmowaniem wesel w Warszawie i jeszcze nie słyszałem złych opinii o nich, a już trochę moich znajomych korzystało z ich usług. Mają naprawdę bardzo fajne podejście i profesjonalnie robią te filmy. Myślę, że możesz śmiało się do nich zgłosić ;)
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: Poziomka » 20 lip 2016, 3:44

ale kochana! Taka przyjaciółka to skarb.. ja się wszystkim sama zajmowałam, a było jednak sporo przygotowań.. jak sobie przypomnę to brrr
Awatar użytkownika
Poziomka

Postautor: DorianGrej » 20 lip 2016, 5:25

Jak chcesz to polecam Ci namiary na kamerzystę, który był u nas na weselu. To kamerzysta ślubny z Warszawy i zdecydowanie polecam skorzystanie z usług tej firmy. Naprawdę, zero problemów jakichkolwiek, profesjonalne podejście i świetny film. Szybko i sprawnie.
DorianGrej

Postautor: Gadzina » 20 lip 2016, 6:52

Ja żałuję, że nie skorzystałam z usług profesjonalnej firmy, gdy szukałam kamerzysty na swoje śluby.. wzięłam znajomego, który się tylko opił i nie nagrał pół wesela.. a takie piękne wspomnienia by były. Jednak jak coś to tylko profesjonaliści w takiej sprawie.
Awatar użytkownika
Gadzina

Wróć do Kto pyta nie błądzi