Artdesign.org.pl
http://www.artdesign.org.pl/

Jak transportować leki?
http://www.artdesign.org.pl/viewtopic.php?f=16&t=243
Strona 1 z 1
Autor:  Cyklop [ 03 sie 2016, 3:52 ]
Tytuł:  Jak transportować leki?

Siemaneczko ziomki. Od niedawno pracue w takiej firmie, która się ogólnie rzecz biorąc zajmuje sprzedażą różnych rzeczy. Od różnych pierdółek nawet do leków specjalistycznych. No i z tymi lekami się właśnie zaczyna problem. Bo o ile do zwykłych towarów zamawiamy zwykłego kuriera i tyle, a towar sobie po prostu leci, tak się okazuje, że leków, które trzymamy w lodówce nie możemy tak poprostu o sobie wysłać normalnym kurierem, bo się okaże, że nic z tego nie będzi i my będziemy mieć problemu (a w sumie to ja będę mieć), że towar uszkodzony klient dostał. Jak niby mamy te leki wysyłać do naszych odbiorców?
Autor:  Asmortor [ 03 sie 2016, 4:04 ]
Tytuł:  Jak transportować leki?

Kolego no rozwiązanie tutaj chyba jest tylko jedno i nawet całkiem proste. Jak leki w lodówkach trzymacie i tak muszą być cały czas trzymane, to trzeba po prostu je też w lodówce wysłać. Nie dosłownie oczywiście, nie pakujcie lodówki do samochodu zwykłego kuriera. :P Po prostu są specjalne firmy, które na stanie mają samochody chłodnie i w ten sposób właśnie dostarczają towar, żeby był cały.
Autor:  Cyklop [ 03 sie 2016, 5:52 ]
Tytuł:  Jak transportować leki?

O no to super, że jest coś takiego. A mógłbyś może coś więcej na ten temat powiedzieć? Jak to wygląda, ile kosztuje i ogólnie to gdzie coś takiego mogę załatwić. Ja na ten temat nie wiem nic, a widzę, że Ty chyba bardziej jesteś poinformowany jak ja, więc z tych Twoich informacji wszystkich chętnie skorzystam :)
Autor:  Asmortor [ 03 sie 2016, 6:56 ]
Tytuł:  Jak transportować leki?

No ja to ogólnie też niewiele wiem. Mogę Ci polecić stronę to sobie tam znajdziesz wszystko co chcesz bez problemu. A ceny to raczej są przystępny takich usług. No w każdym razie na pewno takie, że się to będzie opłacało.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC