Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Odzież dla psa

Odzież dla psa

Postautor: Freska » 21 sty 2016, 10:35

Witam. Moje dzieci wczoraj znalazły psa i oczywiście przyniosły go do domu. Nakarmiliśmy biedaka i ogrzaliśmy, była z początku przeciwna ale sumienie mnie ruszyło że jak go wypuszczę do zapewne zdechnie bo nikt go już nie przygarnie. W taki sposób pies zostaje z nami i przy okazji chciałabym żeby dzieci nauczyły się odpowiedzialności. Jutro wyślę je do zoologicznego po ubranko dla psa, tylko doradźcie proszę jakie kupić. Piesek to jakiś kundelek wysoki na 40 cm.
Awatar użytkownika
Freska

Odzież dla psa

Postautor: Asmortor » 21 sty 2016, 11:27

Fajnie ze sa jeszcze ludzie z sercem na tym swiecie. Z skafandrami dla psów to jest tak, że wystarczy aby rozmiar się zgadzał. Jeśli kupisz odpowiedni to zwierzęciu będzie wygodnie i nie zmarznie. Kolor i materiał to już sprawy drugorzędne. Myślę ze zamiast iść do zoologicznego to poszukaj czegoś odpowiedniego tutaj snobdog.eu/, wiadomo w necie zawsze taniej, a jakośc taka sama. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Asmortor

Odzież dla psa

Postautor: Swansong123 » 21 sty 2016, 13:56

Czołem! Piszesz ze to maly pies wiec jak mniemam bedzie zapewne bytowal w domu, a to sie wiaze z uczeniem go aby przestrzegal pewnych zasad. Nie zapomnij kupić mu trochę smakołyków którymi bedziesz wzmacniac dobre zachowania no i koniecznie odwiedź weterynarza, ale to już chyba wiesz.
Awatar użytkownika
Swansong123

Odzież dla psa

Postautor: Gadzina » 21 sty 2016, 14:19

Odrobaczanie przede wszystkim! W przeciwnym razie na pewno przyniesie Ci coś do domu.
Awatar użytkownika
Gadzina

Wróć do Hyde Park