Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Teleturniej a giełda papierów wartościowych

Postautor: douglas » 14 mar 2016, 3:38

Cześć. Zanim skorzystam z pomocy doradcy inwestycyjnego, może zapytam tutaj. Czy ktoś z Was ma do czynienia z giełdą, inwestowaniem w akcje? Przyznam szczerze, że taka działalność chodzi mi ostatnio po głowie. Wszystko zaczęło się od momentu, gdy dla zabawy wziąłem udział w teleturnieju. Nie zdobyłem niestety głównej nagrody, ale pięćdziesiąt tysięcy to też ogromne pieniądze. Nie chcę ich naprędce wydawać, więc pomyślałem o zainwestowaniu ich. Co myślicie?
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Ryszard Ochódzki » 14 mar 2016, 3:58

Bardzo rozsądny pomysł, popieram Cię w stu procentach. Wiesz, jak inwestować to trzeba mieć z czym, trzeba mieć kapitał, a taka kwota jest jak najbardziej odpowiednia i można ją nieźle wykorzystać. No i się dorobić.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: douglas » 14 mar 2016, 6:53

Nie jestem ekspertem w tych sprawach, bo nigdy nie grałem na giełdzie i nawet nie wiem, jak zainwestować 50000. Dlatego chciałem skorzystać z pomocy doradcy, bądź z pomocy kogoś tutaj.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Freska » 14 mar 2016, 7:26

Mój mąż gra na giełdzie, ale robi to… nieudolnie. Nie zna się, a jak cudem coś zarobi na akcjach to się przechwala swoimi umiejętnościami i wszystkim wokół wytyka nieróbstwo. Czasem nie idzie z nim wytrzymać.
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: Verigo » 14 mar 2016, 8:43

Ja wraz z kolegą gram na giełdzie ale również zaczęłiśmy swoją przygodę od rozmowy z doradcą. Wychodzę z założenia, że wszystko powinno dziać się po kolei – lepiej nie polegać wyłącznie na sobie, stawiając pierwsze kroki.
Awatar użytkownika
Verigo

Wróć do Hyde Park