Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Chcę kupić kserokopiarkę

Chcę kupić kserokopiarkę

Postautor: Freska » 02 cze 2016, 23:52

Hello wszystkim! Słuchajta, jest taka sprawa. Otwieram punkt ksero przy akademiku i szukam teraz jakiejś dobrej kserokopiarki, która będzie potrafiła pewnie znieść nie jedne kserowanie ;D Zalezy mi też przy tym, żeby to był sprzęt, z którym w razie W bedę mogła udać się do serwisu w Poznaniu. Co polecacie na takie wymagania? ;)
Awatar użytkownika
Freska

Chcę kupić kserokopiarkę

Postautor: Asmortor » 03 cze 2016, 0:19

Hej. To tak, jeśli chcesz mieć w Poznaniu serwis Canon wiem, że ma na pewno punkt serwisowy w tym mieście. O ile wiem, to firma TeleKontrakt się nimi zajmuje. To porządni goście, chyba od coś ponad 20 lat obsługją lokalny rynek, więc w razie czego możesz uderzać do nich jak w dym ;)
Awatar użytkownika
Asmortor

Chcę kupić kserokopiarkę

Postautor: paulinaczepuch » 03 cze 2016, 2:26

To prawda, co więcej, nie musisz koniecznie kupować takiej kserokopiarki, a możesz ją w tej właśnie firmie wynająć za przyzwoitą cenę :) A swoją drogą, koło której uczelni stawiasz to ksero?
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Chcę kupić kserokopiarkę

Postautor: Freska » 03 cze 2016, 4:41

Nie wiem, czy akurat pchać się w wynajem. A otwieram punkt przy politechnice :)
Awatar użytkownika
Freska

Chcę kupić kserokopiarkę

Postautor: paulinaczepuch » 03 cze 2016, 7:31

to myślę, że oprócz kserokopiarki, to powinnaś pomyśleć o ploterach, bo to jak politechnika, to oni często potrzebują wydruków wielkoformatowych, dodatkowo jeszcze o wysokiej precyzji. Znajdziesz taką ofertę http://www.telekontrakt.pl/category/plotery/. Przy czym to chyba rzeczywiście sprzęt, który lepiej wyporzyczyć ;)
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Chcę kupić kserokopiarkę

Postautor: Freska » 03 cze 2016, 9:08

Hm… co racja to racja… cóż, dobrze wiedzieć przynajmniej, że jest jakaś zaufana firma :) Zobaczę, co mi zaoferują :) Tak czy inaczej, fajnie się gadało, ale interes sam się nie będzie doglądać ;)
Awatar użytkownika
Freska

Wróć do Hyde Park