Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Koszty projektowania.

Koszty projektowania.

Postautor: Poziomka » 22 cze 2016, 20:00

Chciałam się dowiedzieć, czy biuro projektowe, które przygotowuje wizualizację wnętrza, przygotowuje też ogólny kosztorys prac, jakie są z tym związane. Chciałabym się przygotować odpowiednio pod względem finansowym i nie wiem, o co mogę prosić wykonawcę.
Awatar użytkownika
Poziomka

Koszty projektowania.

Postautor: Gadzina » 22 cze 2016, 22:29

Słuchaj, głównym założeniem takiego projektu jest stworzenie właśnie kosztorysu. W innym przypadku klient może otrzymać coś na co go nie będzie po prostu stać :)
Awatar użytkownika
Gadzina

Koszty projektowania.

Postautor: Poziomka » 22 cze 2016, 22:55

To by była dopiero historia :) W takim przypadku to tylko kredycik :)
Awatar użytkownika
Poziomka

Koszty projektowania.

Postautor: douglas » 23 cze 2016, 0:34

Wszystko w cenie, tak wygląda teraz nowoczesne projektowanie wnętrz Kraków ma inne ceny i Warszawa też, więc trzeba to wszystko ująć w odpowiednim kosztorysie. Taki dostaniesz wraz z wizualizacją, bez obaw.
Awatar użytkownika
douglas

Koszty projektowania.

Postautor: Swansong123 » 23 cze 2016, 3:11

Pod względem cenowym faktycznie róznie wygląda aranżacja wnętrz Kraków ze swoimi stawkami jest chyba jednym z najtańszych pod tym względem. Ostatnio kupowałem meble i myślałem, że gdzies na obrzeżach będzie taniej, a tu w Krakowie było najlepiej.
Awatar użytkownika
Swansong123

Koszty projektowania.

Postautor: PannaMarianna » 23 cze 2016, 6:06

Od znajomych wiem, że bardzo dobre projekty domowych wnętrz w Krakowie robi marengo-architektura.com. Pakiet jaki dostaje klient jest naprawdę bardzo szeroki. Oprócz elektronicznych plików każdy klient dostaje także wszystkie wydruki. Wtedy można sobie pracować już samodzielnie w domu. W tym biurze też doradzają jakich fachowóc najlepiej wziąć do roboty.
PannaMarianna

Wróć do Hyde Park