Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Kuchenka na wyjazd na biwak

Postautor: douglas » 28 lip 2016, 4:15

Siema! Niedługo jadę z moją rodziną na pierwsze od kilku lat. Postanowiliśmy wybrać tym razem szkołę przetrwania i rezygnujemy z luksuwoych hoteli i śniadań podawanych przed nos do łóżka. Wybralismy teraz gęstą dzicz, namiot i ogólnie żadne wygody. Jedziemy po prostu pod namiot. Problem w tym, że musimy mieć tam jeszcze swoją własną kuchenkę, a ja nie mam zielonego pojęcia, gdzie taką kuchenkę mógłbym kupić teraz i czy to ona musi jakieś wymagania spełniać specjalne czy jak to wygląda… Dacie radę mi pomóc?
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: PannaMarianna » 28 lip 2016, 7:14

no pewnie, że damy radę :D Tak sobie myslę, że taką kuchenkę turystyczną na gaz chyba zawsze warto mieć w domu. Nigdy nie wiadomo, kiedy pojedziemy na wakacje i na gwałt będziemy szukać. Albo po prostu się popsuje ta kuchenka, którą w domu mamy i co wtedy, jak nie będziemy mieć na zastępstwo? A jeśli chodzi o te kuchenki, to one po prostu już są tak robione, że są całkowicie bezpieczne i posiadają wszelki atesty, są sprawdzone, testowane, nic się nie powinno raczej z nimi dziać.
PannaMarianna

Postautor: douglas » 28 lip 2016, 9:19

Widzę, że koleżanka w tym temace tutaj dużo wie :D A wiesz może, gdzie dokładnie mógłbym taką kuchenkę kupić? Bo chcę żeby była dobra, ale nie chce też wyadawać na to niewiadomo jakiego majątku, bo no bez przesady :P
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: PannaMarianna » 28 lip 2016, 10:26

Myslę, że jak wejdziesz na stronę http://www.ulgaz.pl/ to znajdziesz to, co czego potrzebujesz. Tam mają kuchenek spory wybór tych przenośnych i turystycznych też więc sobie po prostu tam poszukaj i zobacz co Ci mogą zaoferować. Firma jest bardzo dobra, znana i słynie z wysokiej jakości tego co sprzedaje, więc bez obaw. Wszystko będzie ok :)
PannaMarianna

Wróć do Hyde Park