Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Nasz seks trwa dwie minuty

Postautor: Poziomka » 04 gru 2015, 4:11

Mam problemy w związku, czuję, że jeśli czegoś nie zrobię, niebawem się rozstaniemy, a nie chcę tego. Kocham Patryka i nie wytrzymałabym bez niego. Ale wytrzymać z nim też jest mi ciężko. Nasz seks trwa przytłaczająco krótko, często patrzę na zegarek i prawie wychodzę z siebie, że tak mało czasu mu wystarczy na to, aby się zaspokoić. Ja często nie zdążę się nawet podniecić. On wzbudza we mnie poczucie winy, a to przecież on ma problem! Co ja mam zrobić? Chcę się kochać dłużej. Czuję, że niedługo zrobię skok w bok…
Awatar użytkownika
Poziomka

Postautor: Mantra » 04 gru 2015, 6:28

Jeśli już myślisz o zdradzie, to lepiej zostaw chłopaka już teraz. Nie zasługujesz na niego.
Awatar użytkownika
Mantra

Postautor: Gadzina » 04 gru 2015, 7:43

Może nie tak ostro. Nie przejmuj się tym tak, to nie jest Twoja wina. Twoją winą będzie, jeśli nie pomożesz swojemu partnerowi w tej – nie bójmy się powiedzieć – bardzo trudnej sytuacji.
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: Poziomka » 04 gru 2015, 8:03

No ale jak ja mam mu pomóc? On nie chce ze mną o tym rozmawiać, a przecież siłą nie da się nic zdziałać. Może tak właśnie ma być..
Awatar użytkownika
Poziomka

Postautor: Forester » 04 gru 2015, 8:28

Zastanów się, czego Ty chcesz w ogóle. Chcesz się z nim rozstać, czy chcesz mu pomóc? Nie ogarniam.
Awatar użytkownika
Forester

Postautor: Kaktus » 04 gru 2015, 10:13

Jeśli chcesz pomóc facetowi, to pokaż mu ten artykuł: http://www.orgasmcontrol.com.pl/jak-przedluzyc-stosunek.php. Ty chyba myślisz, ze ta sytuacja jest trudna tylko dla Ciebie. Przecież to on tu jest głównym bohaterem. I obwinia się, a te jego humorki są tylko reakcją obronną. Facetowi zawsze trudno jest przyjąć do wiadomości, że z jego penisem coś złego się dzieje.
Awatar użytkownika
Kaktus

Postautor: Verigo » 04 gru 2015, 10:26

Też miałem podobne problemy. To często jest niczyja wina. Po prostu trzeba sobie pomóc, a w tym celu zostały stworzone takie specyfiki, jak Orgasm Control. Używałem, polecam. Natura to nie wszystko, trzeba sięgnąć do apteki/Internetu. Choć te produkty z naturą mają dużo wspólnego, wystarczy spojrzeć na składniki.
Awatar użytkownika
Verigo

Wróć do Babski świat