Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Sklep internetowy typowo dla kobiet ;)?

Postautor: PannaMarianna » 01 cze 2016, 1:20

Witam wszystkie panie. Szukam sprawdzonego sklepu z damską bielizną. Będę z wami szczera, w tych wszystkich sklepach w galeriach handlowych jest takie byle co, że szkoda gadać a do tego chcą za to kosmiczne pieniądze.
PannaMarianna

Postautor: Gadzina » 01 cze 2016, 3:40

Nie ty pierwsza i nie ostatnia to zauważyłaś. Niestety nie wszyscy mają czas na to żeby siedzieć w internecie i szukać. Miałam na starym komputerze zapisany fajny sklepik internetowy z biustonoszami ale nie wiem czy uda mi się to znaleźć.
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: Poziomka » 01 cze 2016, 4:43

Jeżeli szukasz eleganckiej bielizny damskiej to znajdź sobie produkty Fernand Peril. Ja zamawiałam na ich stronie już chyba z milion razy i zawsze jestem tak samo przekonana, że warto. Stosunek jakości do ceny jest powalający w porównaniu do tego co oferują znane marki.
Awatar użytkownika
Poziomka

Postautor: douglas » 01 cze 2016, 6:35

Wypowiem się w temacie, bo akurat zamawiałem z tej firmy. Może to dziwnie brzmi, ale kupiłem mojej żonie na prezent bieliznę nocną w tym sklepie. Szybko wszystko przyszło i nawet poprosiłem, żeby zapakować to jakoś niepozornie.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: PannaMarianna » 01 cze 2016, 6:53

Sprawdziłam opinie również na innym forum i dużo dziewczyn pisze, że warto kupić produkty tej firmy. Nie znam jej, ale patrząc na ceny chyba nic się nie stanie jak wydam te kilkadziesiąt złotych.
PannaMarianna

Postautor: Poziomka » 01 cze 2016, 9:19

Na pewno nic się nie stanie a może spodoba ci się tak jak i mi. Patrząc na to ile możesz zaoszczędzić to akurat mały koszt. Zresztą jesteś kobietą, nie muszę ci chyba wyliczać ile pieniędzy wydajesz na ciuchy :D
Awatar użytkownika
Poziomka

Wróć do Babski świat