Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Zalety zakupów w Internecie.

Postautor: sclavia » 14 cze 2016, 23:45

Lubicie zakupy w Internecie, a jeśli tak to dlaczego?
Awatar użytkownika
sclavia

Postautor: Freska » 15 cze 2016, 1:50

Ja uwielbiam. Nie mam pod nosem duzego centrum handlowego, bo mieszkam w małym miasteczku i zakupy przez internet są dla mnie w zasadzie jedyną mozliwością dotarcia do markowych ciuchów czy butów. Najpierw bałam się takich zakupów, że rzeczy nie będą pasowac, ale po kilku udanych i mniej udanych prubach już się do takich zakupów przekonałam. Warto odwiedzać internetowe sklepy z butami online też ze względu na ceny. W sieci wszystko jest zwykle sporo tansze niż w zwykłym sklepie, a to dla mnie bardzo wazne.
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: Ryszard Ochódzki » 15 cze 2016, 3:56

Od pewnego czasu tylko tak kupuje jakieś większe rzeczy, zwłaszcza ciuchy, buty, elektronikę. Raz, że jest taniej. Dwa, że nie tracę czasu na łażenie po sklepach, czego zawsze szczerze nienawidziłem.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: Gadzina » 15 cze 2016, 6:07

W Internecie masz dużo większy wybór towaru i to dla mnie jest największą zaletą internetowych zakupów. Jak na przykład chcesz kupić jakieś bardziej wyszukane botki sklep internetowy jest najlepszą opcją, jeśli nie chcesz stracić połowy dnia na włóczenie się po galeriach i przymierzanie dziesiątek par butów, z których i tak żadne nie wpadną ci w oko.
Awatar użytkownika
Gadzina

Wróć do Babski świat