Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Czemu to tyle kosztuje?

Czemu to tyle kosztuje?

Postautor: Freska » 05 lip 2016, 23:27

Sprawdzałam sobie ostatnio ofertę kliniki chirurgicznej, którea specjalizuje się w operacjach plastycznych i zdziwiłam się, że to wszystko jest takie drogie. Przecież to zwykła operacja, które nie powinna być tak kosztowna.
Awatar użytkownika
Freska

Czemu to tyle kosztuje?

Postautor: Ropucha » 06 lip 2016, 2:18

Oj koleżanko, widzę, że nie miałaś jeszcze do czynienia z teog rodzaju zabiegami. To nie jest zwykła operacja. To tylko tak wygląda. Potrzebny jest odpowiedni zespół i potrzebny jest utalentowany lekarz, ci jak wiadomo trochę kosztują. Jak będziesz więc porównywała na przykład ceny za labioplastykę weź pod uwagę też kto wykonuje taką operację.
Awatar użytkownika
Ropucha

Czemu to tyle kosztuje?

Postautor: Cyklop » 06 lip 2016, 3:55

Tak jest, to nie jest zwykły zabieg. Do tego trzeba odpowiedniego przygotowania pacjenta oraz trzeba mu zapewnić pełną opiekę po operacji. To ma swoją cenę. Dlatego mnie akurat cena za poprawienie uszu, której się poddałam wcale nie zaskoczyła.
Awatar użytkownika
Cyklop

Czemu to tyle kosztuje?

Postautor: Freska » 06 lip 2016, 5:48

No może macie rację :)
Awatar użytkownika
Freska

Czemu to tyle kosztuje?

Postautor: Cyklop » 06 lip 2016, 7:54

Nie może tylko na pewno…
Awatar użytkownika
Cyklop

Czemu to tyle kosztuje?

Postautor: Gadzina » 06 lip 2016, 9:34

Jak ktoś oczekuję niskiej ceny za zmniejszenie piersi czy ich powiększenie to tak naprawdę da się to zrobić ;). Fakt, że to najczesciej na zasadzie promocji i tylko w klinikach, które mają określoną renomę.
Awatar użytkownika
Gadzina

Czemu to tyle kosztuje?

Postautor: Verigo » 06 lip 2016, 10:23

Za tego typu fachową wiedzę trzeba się liczyć z pewnymi kosztami. Plastyka brzucha, twarzy, czy innych elementów naszego ciała jest jednak tego warta, bo zabiegi daja duże efekty, które zmieniają nie tylko wygląd, ale też sposób póxniejszego spojrzenia na świat.
Awatar użytkownika
Verigo

Wróć do Babski świat