Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Wizażystka na eventy

Wizażystka na eventy

Postautor: Ropucha » 13 lip 2016, 2:23

Witajcie, prowadzę firmę organizującą eventy. Ostatnio otrzymaliśmy zlecenie na przygotowanie pokazu mody. Po raz pierwszy spotkałam się z wymaganiami przygotowania również modelek do pokazu. Nie mam w swoim gronie wizażystki, a ze zlecenia nie mogę się wycofać. Czy możecie polecić mi jakąś firmę, która pomogłaby mi przygotować modelki do pokazu?
Awatar użytkownika
Ropucha

Wizażystka na eventy

Postautor: Gadzina » 13 lip 2016, 3:31

Specjalistką od idealnego makijażu jest pani Anna Rumińska która prowadzi Make – up Studio w Warszawie. Skontaktuj się z nią, ona ma takie projekty na swoim koncie więc ma doświadczenie w tej dziedzinie – z pewnością jeśli będzie miała wolny termin pomoże tobie w realizacji zlecenia.
Awatar użytkownika
Gadzina

Wizażystka na eventy

Postautor: Mantra » 13 lip 2016, 4:56

Zgadzam się z przedmówczynią – widziałam jej efekty pracy na takich eventach jako wizażystka jest po prostu nieziemska. Na pewno będziesz zadowolona.
Awatar użytkownika
Mantra

Wizażystka na eventy

Postautor: Ropucha » 13 lip 2016, 5:08

Dzięki za ten namiar. Interesuje mnie też wykonanie specjalnego makijażu wieczorowego – czy myślicie że dałaby radę to zrobić?
Awatar użytkownika
Ropucha

Wizażystka na eventy

Postautor: Mantra » 13 lip 2016, 7:13

Już mówiłam – nie znam lepszej specjalistki. A wykonanie perfekcyjnego makijażu wieczorowego to jedna z jej domen.
Awatar użytkownika
Mantra

Wizażystka na eventy

Postautor: Poziomka » 13 lip 2016, 9:06

Dokładnie tak. Byłam u niej i robiła mi taki makijaż na wieczór zaręczynowy – mój narzeczony był zachwycony. Polecam usługi tej pani – jest perfekcyjna w swoim fachu.
Awatar użytkownika
Poziomka

Wizażystka na eventy

Postautor: rudamysz » 13 lip 2016, 11:23

A czy przyjmuje zlecenia na makijaże ślubne?
Awatar użytkownika
rudamysz

Wizażystka na eventy

Postautor: Poziomka » 13 lip 2016, 11:47

dziewczyno! Tego typu make up to jej chyba najczęstsze prywatne zlecenia. U mojej kuzynki zajmowała się wykonaniem makijażu i fryzury na ślub w Warszawie – musze przyznać, że efekt był niebanalny pomimo że pierwsze wrażenie było takiego delikatnego makijażu, ale to miało swój urok. Jeśli szykujesz się do ślubu to chyba nie ma lepszej opcji jak wybór wizażystki – eksperta w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Poziomka

Wróć do Babski świat