Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Wesele i poprawiny

Wesele i poprawiny

Postautor: Ropucha » 23 sie 2016, 18:27

Idziemy za kilka tygodni na wesele do znajomych. Ubrania mam już oczywiście gotowe z moim chłopakiem, ale dzisiaj okazało się, że jeszcze przy tej okazji odbędą się poprawiny i to raczej w takiej wersji oficjalnej. Poradźcie, gdzie najlepiej się ubrać na taką okazję. Przypominam, że ma być raczej elegancko.
Awatar użytkownika
Ropucha

Wesele i poprawiny

Postautor: Ryszard Ochódzki » 23 sie 2016, 20:43

Jeśli chodzi o ten temat, to mamy akurat go rozpracowanego z moją żoną. Byliśmy w tej samej sytuacji kilka miesięcy temu i mogę Ci powiedzieć, że akurat nam pomógł sklep Loretti z odzieżą włoską. Jest tam praktycznie wszystko zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Ubraliśmy się tam w markowe rzeczy i wyglądaliśmy najlepiej ze wszystkich.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Wesele i poprawiny

Postautor: Ropucha » 23 sie 2016, 23:15

Włoska odzież...Tego nie brałam pod uwagę wcześniej, ale wygląda bardzo ciekawie. Ja już sobie upatrzyłam piękne buciki Love Moschino i nie ma siły, żebym ich nie kupiła. Kobieta właśnie od butów lubi zaczynać kompletowanie stroju :)))
Awatar użytkownika
Ropucha

Wesele i poprawiny

Postautor: Ryszard Ochódzki » 24 sie 2016, 2:01

Akurat na tym się nie znam. Wiem tylko jedno, że jak już zacznie to nie może skończyć :)))
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Wesele i poprawiny

Postautor: paulinaczepuch » 24 sie 2016, 3:54

Możesz na przykład dobrać do tych butów spodnie od Elisabetty Franchi i jeszcze coś na górę i masz komplet.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Wesele i poprawiny

Postautor: Asmortor » 24 sie 2016, 5:56

Fanem zakupów nie jestem, ale tutaj to faktycznie dobre rzeczy można dostać. Jako, że kupuję tylko dla siebie polecam markę Antony Morato, oczywiście dla panów. Wspomne tylko, że oprócz eleganckich stylizacji są też i codzienne propozycje.
Awatar użytkownika
Asmortor

Wróć do Babski świat