Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Czy wiecie, jak powiększyć usta?

Postautor: Poziomka » 21 lis 2016, 12:21

Próbowałam już wszystkiego, masaży, jeść jakieś tam wymyślne owoce, kremy i niestety dalej nic :( Dziewzcyny! Ja niestety ale mam straszne usta, które w ogóle mi się nie podobają i chciałabym, zeby były bardziej ponętne. Znacie jakiś skuteczny sposób na to?
Awatar użytkownika
Poziomka

Postautor: Ryszard Ochódzki » 21 lis 2016, 13:01

Najlepiej sobie wstrzyknij silikon, wtedy będziesz miała tak duże usta, że ho ho :P
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: Gadzina » 21 lis 2016, 13:42

Ale z kolegi śmieszek, dowcipny jak diabli. Słuchaj, te masaże i inne domowe zabiegi raczej nie wiele Ci pomogą. Mogą tylko ewentualnie lekko pobudzić ukrwienie, dzięki czemu będą bardziej wyraxne, ale nie większe. Ja na powiększanie ust z Katowic jechałam do salonu w Zabrzu Klinika Markowicz i wykonują między innymi zabiegi botoksem. Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie udało się uzyskać.
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: PannaMarianna » 21 lis 2016, 14:29

Też uważam, że dużo lepiej jest wybrać się do salonu na powiększanie ust, zamiast frustrować się przed lustrem, że domowe zabiegi nie działają. Tym bardziej, że ten salon, który został podany przez koleżankę to miejsce, gdzi emożna nie tylko poddać się profesjonalnym zabiegom, ale również odprężyć się od codzienności :)
PannaMarianna

Wróć do Babski świat