Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Czy znacie jakieś dobre tabletki na powiększenie penisa?

Postautor: IMPAIR » 16 lis 2016, 4:03

Niedo końca jestem zadowolony z długości mojego penisa. Co prawda moja zona mowi mi ze jestem meski i ze ja bardzo podniecam to jednak wydaje mi się ze mogloby być lepiej. Teraz pomyslalem o kupniem specjalistycznych tabletek. Czy ktoś kiedyś z was bral takie? Czy znacie jakies dobre tabletki na powiększenie penisa?
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: Ryszard Ochódzki » 16 lis 2016, 4:43

trzeba koniecznie sprawdzać skład bo tylko na tej podstawie możesz znaleźć cos sensownego. Wiadomo jednak ze te tabletki sa droższe niż standardowe suplementy diety. No i to chyba nie jest tak, ze efekty widzi się po tygodniu…
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: douglas » 16 lis 2016, 6:59

efekty przychodzą jakos po 60-80 dniach, ale mimo wszystko wiadomo ze cierpliwość jest koniecznoscia. No ja niedawno cos sobie kupiłem ma w składzie cos co pobudza krazenie ale na razie czekam na efekty bo dopieo 3 dzien biore
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Asmortor » 16 lis 2016, 8:25

sam się kiedyś zastanawiałem jak powiększają penisa ale teraz sam o tym więcej czytam i wiem ze warto czekac na efekty . Akurat moja zona lubi seks nawet bardzo czasem 2 razy dziennie wiec chciałbym aby miała jak najwięcej przyjemności : ) z tabletek wiele osob korzysta ale nikt nie chce się przyznawać chociaż ja z kumplem gadaliśmy o tym.
Awatar użytkownika
Asmortor

Wróć do Męski punkt widzenia