Artdesign.org.pl
http://www.artdesign.org.pl/

Huczne urodziny
http://www.artdesign.org.pl/viewtopic.php?f=19&t=176
Strona 1 z 1
Autor:  Forester [ 03 mar 2016, 6:59 ]
Tytuł:  Huczne urodziny

Zbliżają się moje pięćdziesiąte urodziny, no i jest to czas wielkiej fety, jaką zamierzam zorganizować. Wybrałem urokliwe miejsce pod Warszawą i zastanawiam się jakie atrakcje przygotować dla gości.
Autor:  Mantra [ 03 mar 2016, 8:20 ]
Tytuł:  Huczne urodziny

No to już teraz wszystkiego najlepszego. Mam nadzieje, że wybrałeś dużą salę bankietową, bo wtedy możliwości są dużo większe.
Autor:  Kaktus [ 03 mar 2016, 8:57 ]
Tytuł:  Huczne urodziny

Ja na twoim miejscu zorganizowałbym pokaz barmański. Jeśli masz w rodzinie i wśród znajomych amatorów mocniejszych trunków, to taka niespodzianka z pewnością im się spodoba. Ja chętnie biorę udział w tego rodzaju imprezach, więc jakby co to przysyłaj zaproszenie.
Autor:  Gadzina [ 03 mar 2016, 10:11 ]
Tytuł:  Huczne urodziny

Pomysł bardzo dobry, ale nie każdy będzie się z niego cieszył. Ja polecam pokaz sztucznych ogni. W końcu pięćdziesiąte urodziny nie zdarzają się kilka razy. To doskonała okazja, żeby zakończyć pewien rozdział w życiu, a rozpocząć nowy. Warto zrobić to z przytupem.
Autor:  Ryszard Ochódzki [ 03 mar 2016, 13:04 ]
Tytuł:  Huczne urodziny

Macie rację, to dobra okazja, żeby świętować. Pamiętaj, żeby zamówić dobre menu albo po prostu skorzystać z wiodących warszawskich usług cateringowych. Masz wtedy pewność, że jedzenie będzie cały czas dostępne, a goście nie wyjdą z przyjęcia głodni.
Autor:  paulinaczepuch [ 03 mar 2016, 14:34 ]
Tytuł:  Huczne urodziny

Ja też niedługo obchodzę swoją pięćdziesiątkę. Ale już wiem, że będę w tym czasie w pracy i raczej o żadnej imprezie nie myślę. Może nieco później uda się zorganizować coś w domu dla najbliższej rodziny. Wszystkiego najlepszego.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC