Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Naprawa auta po wypadku.

Naprawa auta po wypadku.

Postautor: paulinaczepuch » 11 mar 2016, 2:59

Może nie miałam jakiegoś poważnego wypadku, ale mam powgniatane lewe przednie nadkole, maskę i zderzak. Oczywiście dochodzi do tego pozdzierany lakier. Niestety wypadek był z mojej winy i nie miała autocasco. Orientujecie się ile może kosztować mnie naprawa? Dodam tylko, że jeżdżę Fiatem Punto z 2005 roku.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Naprawa auta po wypadku.

Postautor: Ryszard Ochódzki » 11 mar 2016, 5:37

Wiele zależy od tego jak duże są uszkodzenia i jakie prace trzeba będzie wykonać. Najlepiej podjedź na pierwszy lepszy warsztat i oni ci to wstępnie wycenią. Ogólnie wykonanie podstawowych napraw blacharskich nie są jakieś kosmicznie drogie, ale jak chcesz żeby było dobrze zrobione to lepiej wybierz jakiś większy zakład, gdzie dają gwarancję na usługi. Więcej będzie kosztowało lakierowanie, bo to jednak sporo elementów do odnowienia.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Naprawa auta po wypadku.

Postautor: Forester » 11 mar 2016, 7:44

Mozna powiedziec, ze blacharstwo i lakiernictwo to poplatne zajecie, a tego typu usługi nigdy nie nalezaly do najtanszych. Jesli jednak nie chcesz jezdzic porozbijanym autem i tak bedziesz musiala zapłacic za jego naprawe. Duzo zalezy od tego gdzie bedziesz naprawiala samochod i jaki jest zakres prac do wykonania. Bez ogledzin stanu auta nikt nie poda ci jednoznacznej wyceny.
Awatar użytkownika
Forester

Naprawa auta po wypadku.

Postautor: paulinaczepuch » 11 mar 2016, 8:59

Ok, dzięki za podpowiedzi. Na jutro umówiłam się w warsztacie. Zobaczymy ile będą chcieli za zrobienie całości. Jak będę już wiedziała, to dam wam znać.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Wróć do Męski punkt widzenia