Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Fotele czy krzesła do ogrodu?

Postautor: Ropucha » 15 mar 2016, 2:50

Cześć forumowicze, podpowiedzcie co byście wybrali do swojego ogrodu fotele typu leżaki rozkładane ze stolikiem kawowym czy jednak cały komplet z krzesłami. Ja już nie wiem sama, a muszę jakoś godne wydać pieniądze z rozliczenia :D Wpadałam na pomysł, że urządzę sobie taras. Rzucajcie pomysłami.
Awatar użytkownika
Ropucha

Postautor: Ryszard Ochódzki » 15 mar 2016, 5:26

Cześć. Najlepiej odpal sobie neta, wpisz w wyszukiwarkę to czego szukasz, a strony oferujące eleganckie zestawy meblowe na pewno same się znajdą. Wtedy i pomysł i natchnienie się znajdzie.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: Freska » 15 mar 2016, 5:39

Ja na twoim miejscu wybrałabym stół z krzesłami. Przyjęcia ogrodowe, grille i te inne zawsze się lepiej siedzi przy stole niż na leżankach. Leżaczek to bym sobie przy basenie postawiła, ale nie posiadam takowego. Widziałam ładne krzesła ogrodowe Poznań odwiedzając w jednym ze sklepów budowlanych w dziale ogrodniczym, ale nazwy nie jestem w stanie sobie przypomnieć.
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: douglas » 15 mar 2016, 7:52

Witaj, w zasadzie meble drewniane ogrodowe znajdziesz w każdym większym markecie budowlanym. Wybierz coś odpowiedniego i po sprawie.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Poziomka » 15 mar 2016, 8:51

Na Internecie też widziałam ładne komplety mebli ogrodowych, tylko przesyłka zawsze taka droga ;/ no ale czego się nie robi dla ładnego ogrodu.
Awatar użytkownika
Poziomka

Wróć do Męski punkt widzenia