Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Pilnie potrzebuję warsztatu od tylnych belek w Renault

Postautor: IMPAIR » 05 kwie 2016, 23:55

Wczoraj zauważyłem że tylna belka Renault Megane jest na wykończeniu. Autko trochę się przechyliło i zauważam delikatne odchylenia od pionu w tylnych kołach. Potrzebuję namiarów na warsztat który zajmie się naprawą. Pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi.
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: Poziomka » 06 kwie 2016, 2:33

Regenerację tylniej belki robiłam w warsztacie w Świdnicy na ul. Westerplatte. Bardzo profesjonalne miejsce ze świetnymi mechanikami, którzy w krótkim czasie i w konkurencyjnej cenie dokonali naprawy. Teraz jeździ się idalnie, a samochód klei się do drogi jak rajdowy :).
Awatar użytkownika
Poziomka

Postautor: IMPAIR » 06 kwie 2016, 3:46

Masz może jakiś adres strony internetowej, zebym mógl się skontaktować i zapytać o wolne terminy?
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: Ryszard Ochódzki » 06 kwie 2016, 5:53

Własnie tam chyba rok temu naprawiałem tylną belkę w 206. Robota zrobiona perfekcyjnie, dlatego polecam każdemu komu zależy na samochodach a szczególnie żeby zrobić cos raz a dobrze. W moim przypadku na regenerację było już za późno więc wmontowano mi nową część a to wszystko tak mniej więcej o połowę taniej niż w innych warsztatach. Proszę adres strony: tylnabelka.com. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: artde » 06 kwie 2016, 6:38

Dziękuję i wszystkiego dobrego. Mój znajomy również polecał mi tych fachowców więc musze czym prędzej tam zajechać i naprawić to moje biedactwo.
artde
Administrator

Wróć do Męski punkt widzenia